Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Összement a mellem vagy csak...

Összement a mellem vagy csak én érzem úgy?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, a koromhoz képest viszonylag nagyobb a mellem mint a többieké.Viszont néha ugyérzem hogy néha csak 1-2 napra máskor meg 2 hétre mintha összemenne a mellem és kisebb lenne. Csak én érzem igy v tényleg igyvan v mitöl lehet ez?
2008. dec. 1. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges, hogy azért mert még most alakul ki a formája és még nőni is fog.


Azért is érezheted úgy, mert a menstruációtól is változik, néha érzékenyebb stb.


Szerintem nincs semmi gond, én is vagyok úgy, hogy néha olyan picinek látom máskor pedig hatalmasnak érzem őket...

lehet a hideg miatt is, mert akkor összehúzódnak az izmok.

2008. dec. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
jól érzed, mert szokott így lenni és a menstruációs ciklus - a hormonok mennyiségének a változása okozza.a menzesz elôtt feszesebbek teltebbek, aztán meg mintha kicsit "osszementek" volna.
2008. dec. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!