Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért kisebb az eggyik mellem?

Miért kisebb az eggyik mellem?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok. Nagyon zavar, hogy az egyik mellem (ha lehet így nevezni :) kisebb mint a másik. Látszani nem látszok, mert még a nagyobb is olyan kicsi, hogy csak egy kis bukla. (kb ha a tenyerem odarakom akkor pont belefér, a másik meg jóformán nem is nőtt.) A többi osztálytársamnak már melltartót kell viselni én meg mág toppban játok. ESte is toppban alszok mert idegesítettaz, hogy apa amikor fölhúztam a pizsomát mindig mondta, hogy ott a cicije meg stb. stb. Szóval toppban alszok. Ez baj lehet? Vagy ha nem akkor mi lehet a bajom? Volt már valaki így?
2011. okt. 23. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi baj, ugyanúgy meg fog nőni az is, ám van rá esély hogy a másik mérete átmegy arra ami most van megnőve, ezáltal akkor lesz az egyik csöcsöd mint egy barlangi trollnak. De ez ne zavarjon, vagy akkora melltartó, elvégre ma már gondolnak orkokra is.
2011. okt. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 bánomisén ***** válasza:
Szia! Nyugi, semmi baj sincs. Amíg nőnek a melleid, nem egyszerre nőnek, de általában a felnőtt nők mellei sem egyformák, az egyik kicsit kisebb szokott lenni. Nekem is, de nem lehet észrevenni és nem is zavar. Szóval semmi pánik, normális ütemben halad a fejlődésed! :-)
2011. okt. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugi! Ki fog az egyenlítődni úgy ahogy, de azt elárulom neked, hogy kb. csak a szilikoncici esetében egyforma a kettő. Sőt attól függően, hogy hol tart a ciklusod változik a mérete. Én 25 vagyok, és hol az egyik kisebb, hol a másik. Toppan meg nem érdemes aludni, nem ártasz vele ugyan semmit, de legalább estére hagy szabadon, a pizsidet meg a apukád előtt vedd át.
2011. okt. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
* akarom mondani NE apukád előtt vedd át. Bocs!
2011. okt. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Zsákos_Frodó válasza:
Ez normális dolog, ne aggódj. :) Még 18 fölött is fejlődhet a cicid, szóval ráérnek még megnőni és arra is hogy nagyából egyformák legyenek, de hidd el, senki sem figyel erre, főleg nem a te korodban. :)
2011. okt. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még bőven fejlődik a melled, és kisebb lesz a különbség. Mellesleg nem értem, miért akarnak 12-13 éves lányok egy csapásra teljesen kifejlett melleket.
2011. okt. 24. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!