Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszatérő hüvelyviszketes...

Visszatérő hüvelyviszketes vajon mitől?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyjából egy éve állandó visszatérő hüvelyviszketésem van szex után. Teljesen mindegy hogy óvszert használok-e vagy sem, többször ki lettem kezelve gyogyszerekkel, huvelykupokkal amik után szépen el is múlik de amint lefekszem valakivel újból kijön. Általában az aktus után pár napra rá jelentkezik a viszketés. Az elmúlt egy évben nem állandó partnerrel éltem szexuális életet(nem, nem dugtam minden hétvégén buliban ,osszesen 3 emberrel feküdtem le és mindegyik kapcsolatnak indult) és mindegyiknel rendre kijött a viszketés. Voltam orvosnál is vett kenetet gomba negatív volt.. Nem mondott rá semmit csak azt hogy elvileg a gyenge immunrendszer okozhat ilyet hogy odalent érzékeny vagyok... Na de kérdem én akkor mit tehetek hogy ne jöjjön ki állandóan, már rettegek szexuális életet élni mert félek újból és újból viszketni fog... Tudtok esetleg valami krémet vagy bármi bevált módszert amit tudok alkalmazni akár szex előtt akár szex után hogy ne viszkessen? Már nagyon elvagyok keveredve...

Köszönöm előre is.


2021. jan. 12. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy a partnereidnek volt vmi fertőzése,ami náluk nem okozott tüneteket
2021. jan. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nemhiszem hogy mindegyiknek kivétel nélkül lett volna fertőzése főleg úgy hogy amikor óvszert hasznaltunk akkor is ugyanúgy kijött, mármint független a két partner egymástól akivel ovszerrel vedekeztem
2021. jan. 12. 14:34
 3/6 anonim ***** válasza:

orál által is el lehet kapni sokmindent

1.voltam

2021. jan. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia!Lehet hogy irritál az ondóváladék(mindegy az aktus végén hol van orgazmusa a párodnak,benned vagy más módon,mert már az előváladékkal érintkeztél).Az óvszer is okozhat irritációt.Hüvelyflóra egyensúlya lehet megborult az is okoz ilyen vagy hasonló tüneteket.Intim lemosót használsz?
2021. jan. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kene sikosito? En akkor voltam igy, mikor tul nagy meretu partnerem volt. Nem volt fertozesem, de felsertett. Akkor a pH helyreallitok segitettek.
2021. jan. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%
Nálam méhszájseb okozta, mert folyamatosan egy kedvezőtlen pH-t tartott fent, amiben azonnal el tudtak szaporodni a bacik, pl. a szextől is. Sok nőgyógyász sajnos meg sem említi, nekem is csak a harmadik kezelte végül (lézerrel + fagyasztással), azóta minden okés :) 28N
2021. jan. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!