Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet még hüvelyviszketés?

Mitől lehet még hüvelyviszketés?

Figyelt kérdés

Rendszeresen járok nőgyógyászhoz, de elég öreg, nem tudom mennyire tudja mit csinál. Az a lényeg hogy már több hónapja hüvelyviszketésem van. Ezeket használtam eddig:


Pimafucin krém

Canesten Kombi

Macmiror komplex kapszula és kenőcs

Sumamed (clamydiára gyanakodott)

Dalacin hüvelykrém

Fenistil krém

Egy tenyésztés után: Aktil tabletta

Gynoflor hüvelytabletta


Most megint visszamentem, mert még mindig nem múlt el, de most újra a Macmirort kaptam, és megint nem hat semmit. Próbáltam natúr joghurtos & teafaolajos tampont, de az sem segített.


Teljesen el vagyok keseredve. Folyásom nincsen, max normális mennyiségű és állagú. Allergia sem lehet, se hüvelyszárazság, se sok intim mosakodás, a barátommal se voltam úgy együtt már hónapok óta emiatt. Most már tényleg nem tudom mit csináljak.


Tapasztalataitok alapján mitől lehet még ez?

Betadine kúpot szerintetek megpróbálhatom erre?


2017. máj. 5. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
A tenyésztésnek mi lett az eredménye?
2017. máj. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

És? Mit mondott az orvos? Gomba vagy baktérium?

Mert ezek elég vegyes készítmények, pedig nem mindegy...

2017. máj. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%

Az én tapasztalatom a következő: hónapokon keresztül kezeltek a kórházban, úgy hogy még 4 hónap után se tudták mi okozza a viszketést. Semmi más problémám nem volt. Megelégeltem, elmentem egy maszek orvoshoz. Ő azt mondta az ég világon semmit nem lát, ami problémás lenne. Kiderült, hogy az ok pofon egyszerű. Nagyon stresszes időszakom volt, szóval figyelek abban a szituációban, amiben ideges szoktam lenni. Az öblítőt lecseréltem sensitiv-re. A betegség csak a fejemben létezett. Mióta nála jártam elmúlt a viszketés. A biztonság kedvéért ajánlotta a Vitagyn C-t.


Szerintem nézz más orvost.

2017. máj. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A tenyésztés kettő bélbaktériumot mutatott ki. De volt közben hüvelygyulladásom is, méhnyakgyulladásom, gombám. Most nem tudom mi van mert már hónapok teltek el és nem vizsgált meg legutóbb, de egyszerűen semmi se jó rá. :( a Macmiror elvileg gombára és baktériumra is jó, mégis mikor érzem hogy feloldódik akkor mégjobban, szinte elviselhet3tlenül viszket.

Lehet tényleg rástresszelek, mert ha belegondolok hogy mennyire akarom már hogy elmúljon még a pityergés is rámjön. De az is lehet hogy magánorvoshoz fogok menni. Csak úgy fura már másikhoz menni, hogy hónapok óta egy doki kezel, és átmegyek egy másikhoz kb 10 lelettel. De ha legközelebb sem vizsgál meg akkor tényleg nem megyek többet hozzá.

2017. máj. 5. 20:09
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy már a sok gyógyszer miatt teljesen felborult a hüvelyflórád.Meg a hüvelyszárazságot sem zárnám ki teljesen.A Gynoflort meddig "szedted"?Én hetekig próbálkoztam vele meg hasonlókkal,de mire kezdett volna jó lenni megjött és utána rosszabb lett mint előtte.Lehet neked is hosszabb ideig kellene használni.
2017. máj. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ennyi sz.rtol nem csoda hogy viszketsz. Agyon lettél kezelve, nem is biztos hogy jók voltak a gombadra ezek. Nem ertem mire vársz? Masik orvoshoz kene menni amíg még nem keso.
2017. máj. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Probald meg: Natron (Natriumhydrogencarbonat, szodabikarbona)port vizzel összekeverni, kb. 1:3 aranyban (1 natron, 3 viz), es bevinni a hüvelybe. A natron termeszetes bakteriumölö, semmi bajod nem törtenik, nekem ez hasznal. Mihelyt elkezd megint viszketni par ora mulva, megismetlem, addig, amig vegleg el nem mulik.
2018. febr. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi lett veled?
2022. júl. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!