Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszatérő hüvelyviszketés ellen?

Visszatérő hüvelyviszketés ellen?

Figyelt kérdés

Üdv, évek óta azzal a problémával küszködök, hogy hüvelyviszketésem és folyásom van. Több nőgyógyásznál jártam csodát várva de egyiknek sem sikerül kikezelnie, hiába a rengeteg kidobott pénzért..

Kaptam már sok krémet, canesten, pimafucor, gyógyszertárban készitett krémek és kúpok, micovag, gynoxin..stb

Sajnos egyik sem használ hisz újból előjön általában menstruáció előtt 1 héttel és vagy elmúlik mensi után vagy nem.

Párommal sajnos emiatt keveset vagyunk együtt szexuálisan ami sokszor feszültséget okoz, kezelve ő is lett már nehogy visszafertőzésről legyen szó..

Milyen immunerősítőt kellene szedjek hogy megelőzzem ezt az állandó kínlódást?

Szedek 3 éve fogamzásgátlót de már azelőtt is voltak ezek a problémáim szóval nem a gyógyszer miatt alakulhatott ez ki..


2019. dec. 27. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten menjetek el egy std centrumba/bőr- és nemibeteg gondozóba kivizsgálásra (kenetvétel és tenyésztés), és kezelésre ill. te allergiavizsgálatra is!
2019. dec. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Használsz tisztasági betétet? A bugyidat hogyan mosod? Azért kérdezem ezeket,mert menses előtt és alatt a kismedencei erek kitágulnak, a szövetek fellazulnak és érzékenyebbé válnak. Lehet,hogy ilyenkor irritálja a mosószer amivel a bugyidat mosod, vagy ha illatos a betét,akkor az. Próbáld meg a bugyidat kézzel és egyszerű szappannal kimosni és tiszta vízzel alaposan kiöblíteni.
2019. dec. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Használok tisztaságit igen a kellemetlen folyás miatt, nem illatosítottat.

Kézzel mosom és simán csak szappannal, semmi mással :(

intim mosakodót 1x használtam de nagyon csípett és annak használatát abbahagytam, tusfürdővel / szappannal sose mosom magamat lent, szóval mindenre figyelek, egyedül a stressz az , ami az életembe van és ami miatt kialakulhat

2019. dec. 27. 11:02
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg pár napot a fürdővízbe tengeri sót tenni (én a thetis tengeri sót használtam). Ha gombás fertőzésed van a só nagyon jó gombaölő, gyönyörűen helyrejössz tőle. Nekem anno gyerekorvos mondta, mikor már végső elkeseredésemben elmeséltem neki a problémámat.
2019. dec. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha szappannal is mosod,a kiöblítésére nagyon figyelj oda! Betétek közül pedig olyat vegyél,amelyik nem tartalmaz műanyagot. A stressznek lehet a viszketésben szerepe,de miért éppen ott jön? Lehet,hogy nem nőgyógyászhoz kéne elmenned,hanem bőrgyógyászatra,ahol csinálnak allergiatesztet.
2019. dec. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megpróbálom, hátha, köszönöm szépen!
2019. dec. 27. 11:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy vagy?
2022. aug. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!