Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem fakad ki vagy szivodik...

Nem fakad ki vagy szivodik fel a ciszta? Akkor mutet? Lehet attol vizelesi ingerem?

Figyelt kérdés
Oktober vege ota van vizelesi ingerem es faj jobb oldalt folyamatosan! Kaptam sok gyogyszert es voltam sok orvosnal! Vegre csinaltam huvelyi uh.-t mert mondtam a doktornak nagyon sokszor faj lent jobh oldalon! Ott vette eszre a 12×15mm cisztat! Okozhatta az eddig az ingert?
2021. jan. 13. 08:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia!Igen,okozhatta az eddigi tüneteket.Nekem is volt régen és szörnyen fájt.Elmentem én is orvoshoz és kaptam rá antibiotikumot.Fel is szívódott szerencsére és így megúsztam az operációt
2021. jan. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez annyira pici, hogy biztosan nem ettől van a vizelési ingered. Nagyobb cisztáknál (5-10 cm átmérőjű), lehet, hogy nyom egyes szerveket, a beleket. És ilyen picinél még van esély arra is, hogy felszívódjon.

Viszont, ha folyamatosan vannak tüneteid, akkor más gond is lehet. Pl. endometriózis.

2021. jan. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De neked is volt vizelesi ingered? Mert nekem az van oktober vege ota sajna! Sok antibiotikumot kaptam semmi nem mulasztotta el ,es most butan hangzik de buzok benne h a ciszta okozta!mert akkor legalabb ha lemutik a cisztat megszunne az inger...
2021. jan. 13. 09:06
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedves masodik kommentelo irtam uzenetet nem baj? :)
2021. jan. 13. 09:07
 5/9 anonim ***** válasza:
10x15 mm-es "ciszta" nincs. Az egy tüsző. És nem okoz vizelési ingert.
2021. jan. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Es mit takar az a tuszo? Vagy mit kellene rola tudni? Ha jobb oldali ovariumban van?
2021. jan. 13. 21:54
 7/9 A kérdező kommentje:
Mert fulliculus szot irtak moge azaz jobboldali ovariumban 12X15mm folyadek tartalmu keplet ,fulliculus talalhato
2021. jan. 13. 21:58
 8/9 anonim ***** válasza:
42%
Biológia óra kimaradt? A tüsző vagy folliculus az érő petesejt. Ami ugye normális...
2021. jan. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ahogy irod! De neked meg az illemtan ora maradt ki🤣🤣🤣🤣
2021. jan. 14. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!