Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges hogy petefészek...

Lehetséges hogy petefészek gyulladásom van?

Figyelt kérdés

Igazából nem tudom hogy bél vagy női nemiszervi problémám van. Bal oldalt az alhasamon enyhe tompa alhasi fájdalmam van inkább kellemetlen ami lesugárzik a lábamba. Illetve puffadok és bél mozgásaim vannak lassan 1 hete tart, néha székrekedésem is volt. Hol jobb, hol rosszabb. Ez lehet petefészek gyulladás? Vagy inkább bél eredetű lehet?


(Fogamzásgátlót szedek abból van még 1 hét hátra)


Válaszaitokat előre is köszönöm!



2021. jan. 4. 12:54
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Fél éve voltam citologián.
2021. jan. 4. 13:01
 2/11 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Nehéz eldönteni, mind a kettô is lehet! Ezt csak orvosi vizsgàlat tudja pontosan megitélni! Ha nem javulna, akkor jelentkezzél be elöször a belgyògyàszhoz, ha indokolt akkor tovàbb fog kûldeni a Nôgyògyàszhoz! Minden jòt!
2021. jan. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem amikor petefészek gyulladásom volt nem bírtam felkelni a fájdalomtól.
2021. jan. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Felhivom holnap a háziorvosom és kikérem a véleményét. Igazából most lesz majd féléve hogy voltam citologián meg vizsgálaton magánorvosnál így ha lett volna cisztám szerintem látta volna. Ez inkább tompa, pangó érzés ami picit lesugárzik a lábamra.
2021. jan. 4. 15:18
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne a háziorvost hívd hanem a nőgyógyászt akinél voltál.
2021. jan. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kiderült mi a baj?
2021. jan. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Elmentem magán dokihoz nőgyógyászatilag rendben vagyok. Nem vagyok tejre érzékeny mert voltam vizsgálatokon régebben viszont amióta nem fogyasztok tejet azóta elmúlt a fájdalom.
2021. jan. 27. 13:19
 8/11 anonim ***** válasza:
Köszi a választ Kérdező! Nekem is hasonló problémám van, engem is nőgyógyászhoz küldtek elsőnek, oda 2 hét múlva megyek.
2021. jan. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Szia!

Azóta volt valami fejlemény az ügyben esetleg?

Én is hasonló panaszokkal küzdök.

2022. ápr. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Szia!


Sajnos nem derült ki mi volt a bajom. Korábban voltam már laktóz kilégzéses teszten, vérvizsgálaton és negatív lett. Annyit csináltam megfigyeltem, hogy aznap mit ettem és ha ismételten panaszaim voltak akkor egyértelműen tudtam mi okozta itt a tej.

2022. ápr. 25. 06:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!