Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki tud ajánlani egy...

Valaki tud ajánlani egy normális nőgyógyászt?

Figyelt kérdés

Valahol Békés megye közelében esetleg? Próbálkoztunk már, de a jelenlegi doki semmit sem segít, viszont a pénzt azt elkéri. Lehúzás az egész. Évek óta csak küszködünk.

Csak normális válaszokat, kérlek. Előre is köszönöm a segítséget.



2021. jan. 14. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
28%

Csakbis női orvost keress....

Tobbet nem tudok segíteni

2021. jan. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben. Remélem találok valakit végre. Köszönöm a választ!
2021. jan. 14. 18:06
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kerüld el a békéscsabai nőgyógyászokat.....borzasztó az összes főleg ha valmi bajod is van. Tudom h nehéz megoldani de keress megyén kívül mert kritikán aluli a békés megyei ellátás....
2021. jan. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én sem igazán tudok jó orvost. Debrecenben találtam egyet, aki legalább meg is akar gyógyítani, de ahogy nekem feltűnt még a “tudása” nincs meg teljesen hozzá. De szerintem egy próbát megérne. Ha kell, privátba leírom a nevét.
2021. jan. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát! Sajnos igaz, a csabai borzasztó. 4-es,megköszönném! Még jól jöhet! ^^
2021. jan. 15. 10:52
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
En budapestit tudok ajánlani ha gondolod, magán ellátásban dolgozom hallok ezt azt :)
2021. jan. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%
Igaz messze van, de a győri orvosok közt rengeteg jó orvos van.
2021. jan. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!