Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Maszturbáció után mindig...

Maszturbáció után mindig begyullad a húgycsövem környéke, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Kellemetlen kérdéssel fordulok hozzátok. Pár hónapja volt egy hüvelygyulladásom antibiotikum kúra után, a legutóbbi tenyésztés már negatív lett, de a fenti helyzetben MINDIG begyullad a csiklóm és a húgycső környéke, másnapra iszonyúan viszket és szúr. Nincs barátom, de valószínűleg szexnél is ugyanez lenne. El vagyok keseredve, mert nem tudom már, mi okozhatja. Mindig próbálom Canestennel kenni, hátha gomba, de attól még inkább fáj.
2021. jan. 15. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tiszta az eszköz, amivel csinálod?
2021. jan. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A kezemmel csinálom..biztos, hogy nem higiéniás probléma, hanem mint írtam, gyulladásom volt és attól tartok, valami kórokozó még mindig lehet, mert napközben is sokszor viszket/szúr.
2021. jan. 15. 19:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Utána pisilj!
2021. jan. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 SAMpernatural ***** válasza:
Nőgyógyásszal érdemes lenne konzultálni
2021. febr. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!