Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha macskás kézzel véletlen...

Ha macskás kézzel véletlen “odaertem” attól lehet hogy nem jön meg az elso menstruáciom?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Meg mem jott meg es felek hogy ez miatt nem is fog,lehet figylemetlensegbol mar tobbszor is megtortent



#Nemtommilyegyenalulcsszo4 #Irjatok fontos csak ne boruljak idegbe be xd
2021. jan. 15. 23:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
39%
Mert akinek nincsen ennyi agya annak még a lehetőségnek sem kéne fennálnia hogy valaha gyereke legyen. A
2021. jan. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Legalabb nem baszogatok senkit veled ellentetben
2021. jan. 20. 18:00
 13/14 A kérdező kommentje:

JO SZOVAL:

most neznek paran hulyenek,de en abbol vontam ezt le hogy veletlen odaerek ugy hogy macskat simogattam a kezemen a macskaszor bakteriumokat terjeszthet ezaltal ha odabekerul nem jon meg az elso menstruaciom ez lehet nagyon logikatalan de en ezt gondoltam

2021. jan. 24. 00:28
 14/14 anonim ***** válasza:
74%
Igazad van, teljesen logikátlan, de sebaj, majd csak benő valamikor a fejed lágya.
2021. jan. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!