Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tippek bikinivonal borotválásá...

Tippek bikinivonal borotválásához?

Figyelt kérdés
Nagyon erős, feketés szőrzetem van. Egyszerűen sehogy sem sikerül úgy megbrorotválkozom azon a tájon úgy hogy teljesen sima legyen. Utána pedig szokott vérezni is, irritált lesz a bőröm, kipattogzom és viszket is.Gyantát nem szeretnék használni, szerintem nem bírnám. Ha ázok egy kicsit a vízben akkr jobb lehet? Ti milyen borotvát használtok erre a területre? Valami krém esteleg vagy tippek hogy hogyan borotválkozzak úgy hogy szép sima legyen és ne legyen irritált? Nektek mennyi idő alatt nő vissza?

2021. jan. 19. 21:02
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Fertőtlenítsem le valamivel? Ha igen, mivel?
2021. jan. 19. 21:04
 2/11 anonim ***** válasza:
29%
pájinka?
2021. jan. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A strandon is elég kellemetlenül érzem magam, mindig takargatom magam. :(
2021. jan. 19. 21:06
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
Ne borotváld, csak rosszabb lesz. Inkább menj el lézeres kezelésre. Drágább, de évekre elfelejtheted a borotvát!
2021. jan. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó minőségű férfi borotva fel kád víz és babaolaj
2021. jan. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%
én szőrtelenítő krémmel szoktam.. Dm Balea 1000 forint alatt van
2021. jan. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Hasonló adottságokkal én így csinálom: hosszú zuhany/fürdő, hogy megpuhuljon a szőr, férfi borotva (gilettet használok) és borotvahab (amúgy tusfürdő is jó, vagy intim mosakodó), pár percig rajta hagyom és kétszer megyek végig rajta szalirannyal szemben, hogy teljesen sima legyen. Sajnos ennek hátulütője az, hogy könnyebben begyulladnak a szőrtüszők és vérezhet, én borotválás után kamillás krémmel szoktam bekenni, attól szépen gyógyul.
2021. jan. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
A nagyon erős, fekete szőrzetet reggel-este borotválhatod, olyan gyorsan kinő, és meg fogsz őrülni tőle úgy szúr. Szerintem is lézeres kezelés, vagy gyanta.
2021. jan. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellett lepontozni mindenkit?
2021. jan. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Cukorgyantával nem fáj
2021. jan. 20. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!