Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Intimterület borotválása! Hog...

Intimterület borotválása! Hogyan borotvaltatok le legelőször a bikinivonalat? Mit hasznaltatok? Lehet-e olyan borotvaval, amivel a lábakat kell? Hasznaltatok-e krémet? Mikor csináltatok? Lett kiutesetek? Hány nap után nőtt vissza? Mi a taktika?

Figyelt kérdés
Most tervezem először leborotválni a bikinivonalamat. Remélem, hogy borotvaval is le lehet. Ti amúgy mikor borotvaltatok le legelőször?

2020. júl. 4. 23:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Hmm, első alkalommal 13-4 lehettem, zavart és amiatt álltam neki.


Meleg vízben áztattam magam (fürdőkád), majd sima borotvával (amivel lábat is szokták) nekiestem.


Utána nem kentem rá semmit, de mai fejjel hidratálnám.


Első alkalommal nem lett kiütésem, de később, amikor nem volt alkalmam áztatni és tus alatt csináltam lett.


Nekem 1 hónap volt míg visszanőtt, a combomon nagyon ritkás és nehezen növő szőrzetem van. De a szobatársamnak 3 nap alatt visszanőtt, amikor gyantáztatta is :D Szóval ez egyéntől függ.

2020. júl. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

11-12 éves lehettem. Akkor csak borotvahabot használtam és óvatosan elkezdtem borotválni. 2-3 nap után kezd vissza nőni a szőr nekem. Mikor először borotváltam le nem pattogzott ki.

Mostmár máshogy csinálom mint akkor. Kiáztatom a bőröm meleg vízben, testradírozom a területet, borotvahabot fújok rá és óvatosan lassan kezdem borotválni. Mikor kész lefertőtlenítem és bekenem nyugtató krémmel.

L

2020. júl. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, még jöhetnek válaszok!

És van valami módszer, hogy hogy kell?

2020. júl. 5. 09:17
 4/6 anonim ***** válasza:
11 evesen borotvaltam le eloszor teljesen. Borotvahabot hasznaltam es uj borotvat. Utana noverem tanacsara bekentem aloe vera kremmel.
2020. júl. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és hogyan kell? Melyik irányból?
2020. júl. 5. 10:06
 6/6 anonim ***** válasza:

A szőr növekedési irányával szemben kell borotválni.

De sztem az epilálással jobban jársz. Sokkal szebb, tartósabb. A borotválás után pár napon belül borostás lesz.

2020. júl. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!