Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bikinivonal borotválása/szőrte...

Bikinivonal borotválása/szőrtelenítése mennyire egészségtelen?

Figyelt kérdés

Hallottam hogy a szőr elvileg sterilebben tartja azt a területet és csökkentheti a fertőzések elkapását viszont én csak a bikinivonalt szedném le. Úgy könnyebben összeszedhetek valami betegséget vagy nem lényeges mert ha valami olyan akkor is elkapnám? Azért kérdem mert elég felfázós vagyok és már nőgyógyásznál is voltunk vele évekkel ezelőtt. Azóta teljesen rendben vagyok csak nem kockáztatom meg a szőrtelenítést ha tényleg ilyen fontos a szőr és egészségesen tart. Holnap megyünk fürdőbe és már lekéne borotválni de szerintem jövő nyárig nem csinálnék vele semmit. 14/L

A válaszokat köszönöm!



2014. júl. 26. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:
nyugodtan csináld, nem lesz semmi bajod..főleg ha csak 1x csinálod akkor 100%, hogy nem lesz semmi.
2014. júl. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semennyire nem egészségtelen, nyugodtan szedd le.
2014. júl. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Lehet megpróbálom, bár kicsit vissza olvasgattam a kérdéseket és azért írtak itt elég durva dolgokat, hogy begyulladt meg benőtt a szőr vagy hogy feldagadt a bőr, de ha egyszer csinálom hátha nem! :)
2014. júl. 26. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!