Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi idő még mire megjön?

Mennyi idő még mire megjön?

Figyelt kérdés
Egy másfél hét múlva kéne megjönnie de ma eléggé fájt a hasam. És amikor kitöröltem kicsit véres volt de azóta fehér folyás van.

2021. jan. 19. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Hany napos a ciklusod atlagban?

Ez lehetett peteeres is (kozepidos pecseteles), havaz volt akkor 14 nap mulve fog megjonni.

2021. jan. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hany eves vagy, elsz nemi eletet, szedsz fogamzasgatlot, hany napos altalaban a ciklusod?
2021. jan. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem nem élek nemi életet fiatal vagxok még. 28 napos általában
2021. jan. 20. 06:30
 4/7 A kérdező kommentje:
Még nimcs peteérésem. Nem állt még be rendesen
2021. jan. 20. 06:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor azert, fiatalon nem ritka, hogy ki is marad. Volt egy barátnőm, neki fel evig nem jott meg, de ez mar szelsoseges eset. Nekem csak osszevissza volt, keshet akar 2 hetet is, johet előbb is, de megesik ha kimarad, ne aggodj,amig nincs mas panaszod. Be kell allnia a ciklusnak, en 25 evesen paraztam pont most, hogy nem jön meg, 6 napot kesett, valoszinuleg a stressz miatt. Eleg kiegyensulyozott eletet kell elni, hogy pontosan 28 napra megjojjon.
2021. jan. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
10 eve menstrualok es 6 eve szedem a tabit. 10 ev alatt nem kesett nem maradt ki. 24 vagyok. A kimaradas elott hagytam ki gyogyszert .
2021. jan. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fiu vagy.
2021. jan. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!