Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tudnék hízni?

Hogyan tudnék hízni?

Figyelt kérdés

165 cm körül vagyok és 47-48-49kg között mozgok mindig nemtudok hízni.

Ajánlani tudtok valamit esetleg? (Táplálkozás,edzés mit milyen formában mennyit és hogy? A cél kb 55 kg de ne zsír legyen hanem edzéssel formálódnak is. 16L.



2021. jan. 20. 20:55
 1/5 Angel3000 ***** válasza:
Szia! B12 vitamintòl tudnàl hizni! Sportolhatnàl rendszeressen az formàban tart, és kellô erôben leszel tôle! Minden jòt!
2021. jan. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Heti 3-4x bármilyen sport amit szeretsz. Mellette 3fő és 2 kis étkezés, sok hús, zöldség, túró, olajos mag egy-egy marék nasinak, ha nem pattanásosodsz tőle.
2021. jan. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem vagy gondolom hízós fajta...


Én az vagyok, ilyet örököltem. Én amikor túl fogytam magam 48 kg-ig (a 67-ről), megint elkezdtem eszegetni a cukros finomságokat, pékáru, pizza, hamburger. Igaz, jobban mostanában volt ez. 2 év alatt jött fel így rám 6 kg. Sokáig nem mertem enni, annyira beidegződött belém hogy kevés kalóriát ehetek meg ezért lassabban jött vissza. De aztán sikerült megemberelni magam. Úgyhogy most 54 kg vagyok. Még így is elfér 2 kg. Többet nem szeretnék mondjuk.


Nekem magamon az a tapasztalat, ha hízni akarsz, persze egyél egészségesen, de a nem egészségestől fogsz hízni ha rajtad marad... :D

2021. jan. 24. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én ugyanebben a helyzetben voltam, csak majdnem 170cm vagyok szóval még vékonyabbnak is néztem ki. Én elkezdtem Béres cseppet szedni, ami nagyon sokat segített az étvágyamon és rendszeresen mozogtam is, ez is segített. Soha nem tudtam egyszerre sokat enni, ezért én inkább ettem gyakran, de keveset, egy nap kb. hétszer is ettem. Sok olajosmagvat ettem nasi gyanánt és ittam turmixokat is, általában a netről néztem receptet. Mindig számoltam a kalóriabevitelemet és törekedtem rá, hogy több legyen, mint 2500. Lassú folyamat volt nekem így is, de sikerült hat kilót hízni, szóval remélem neked is sikerül! :)
2021. jan. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek, próbálkozok! igazából az evéssel nincs gond mert tudok annyit enni mint egy ló 😂😂😂
2021. jan. 28. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!