Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan tudnék közelebb kerülni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék közelebb kerülni hozzá ( bővebben lentebb írtam )? (17/F)

Figyelt kérdés

Nemrég beiratkoztam egy tánc tanfolyamra az egyik haverom bíztatására. Már az első órákon kiszúrtam magamnak egy lányt , akivel táncolok mindig . Szerintem én sem vagyok teljesen közömbös számára . Hogyan tudnék közelebb kerülni hozzá ? Esetleg miről beszéljek vele ? Hova hívjam meg ? Milyen témákat hozzak fel ?

Jól bevált módszereket várok ! Nagyon fontos lenne számomra .



#szerelem #tanfolyam #tanács #tánc #hogyan tudnék közelebb kerülni hozzá #csajozási tanács
2016. márc. 5. 00:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem hivd el egy setara es beulhettek egy kavezoba vagy cukraszdaba.:)

Bocsi az ekezetekert.

2016. márc. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Cry:


Jól bevált módszer ha bókolsz neki. PL: Csinos vagy, jó a hajad stb.

Nem tudom milyen típusú az a lány aki tetszik neked, de álltalában a csipetnyi szerénység, kicsit elpirulás álltalában beválik.

Éreztesd vele hogy Ő fontos neked, hogy számíthat rád.

Imponál a lányoknak hogyha mosolygós és vicces vagy.



Remélem segítettem 18/L

2016. márc. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek ! Esetleg milyen témákról beszélhetek vele ?
2016. márc. 5. 19:41
 4/4 anonim válasza:

Cry:


Lehet a téma bármi, csak légy nyitott, ja és még annyi hogy nem tanácsos a szavába vágni, érzékeny pont ez a lányoknál.

Ha látod hogy egy bizonyos téma után nagyobb érdeklődést mutat hagyd, had "tombolja" ki magát.

Erre szokta ismerősöm mondani hogy adjad a szőke nőt, még akkor is ha az a téma nem a kedvenced mutass érdeklődést iránta.

Lehet a téma mondjuk a zene, filmek, tovább tanulás, tervek az életre vagy esetleg hogy ki hol és mikor járt külföldön, a többi meg jön magától.

Viszont folytonos beszélgetés nélkül is jól érezheted magad már csak attól is hogy Ő a közeledben van.

Csak mosolyogj és nem lesz semmi gáz.



18/L

2016. márc. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!