Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A mellemen a terhességi...

A mellemen a terhességi csíkhoz hasonló csíkok jelentek meg úgy fél éve. Nincs valakinek ötlete, hogy tüntethetném el őket?

Figyelt kérdés
Lehetőleg orvosi beavatkozás nélkül.
2010. aug. 15. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Majd halványodik. Akkor kellett volna észbe kapnod mikor még éppen hogy csak kezdtek megjelenni, mert akkor sűrű krémezéssel, testápolózással elébe mehettél volna a dolognak.
2010. aug. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az eleje óta naponta krémezem. Már vagy 100 testápolót kipróbáltam. Egy kicsit majdnem mindig halványult, aztán megint visszajött.
2010. aug. 15. 12:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez marhaság kedves 1.válaszos. Ezeket a csíkokat ha már mélyek, vagy nagyok nehéz, vagy lehetetlen eltűntetni, de hallottam egy terápiáról, elég új keletű, ami valami fénykezeléssel el tudja még a terhességi csíkokat is tüntetni, de minél előbb el kell kezdeni. Pontosan nem elékszem, de ennyi kezdő információval eltudsz kezdeni keresni, ilyen gyógyszalonokban. Remélem ez hasznodra válik, bár nem lehet olyan olcsó a terápia, tehát gyűjtésre fel:)
2010. aug. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az szííí-vás.... Sajnállak... Milyen hirtelen nőtt meg a melled? mert ha gyorsan akkor valszeg amiatt van -.-

nekem az oldalamon vannak... vagyis már nincsneeeek :) csak egy kicsit látszik már...

Nem tudom mit lehetne ellenük tenni. Amúgy azok stirák valszeg :(

2010. aug. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elég hirtelen nőttek meg. Akkor megnézem ezt a terápiát, és köszönöm a válaszokat.
2010. aug. 16. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!