Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez nemibetegre utalhat?

Ez nemibetegre utalhat?

Figyelt kérdés

Együtt voltam valakivel 2 nappal ezelőtt, tegnap előtt meg semmiféle bajom nem volt.. utána másodszor is együtt voltunk de utána kb 2-3x ra duzzadtak fel a kis és nagy ajkaim meg belső fajdalmam volt és ha betettem az ujjam akkor ilyen feheres darabos meg halvány piros folyadék és állagú folyas jött ki.. tegnap ezután tettem be pevaril lady kupot meg ra krémet és visszament a duzzanat de meg mindig van és belül nagyon faj és amikor reggel WC-re mentem ilyen halvány piros volt meg barnás.. nagyon el kezdtem felni mert védekezés nélkül történt.. mire lehet gyanakodni? Gondolom nőgyógyász az kikerülhetetlen! De addig is milyen krémet és kupot vagy szájon bevethető gyógyszert szerezzek be ami enyhíti a fájdalmat meg ezt a folyast és a duzzanatot?

Remelem érthetően fogalmaztam meg, de reggel óta panikolok hogy mi ez..

Köszönöm!



2021. jan. 21. 08:45
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Szia!Ki tudja mit szedtél össze a palitól.Idelyn Beliema-t vehetsz meg valamilyen nyugtató hatású intim lemosót de mást ne mert nem tudni mi a baj.
2021. jan. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Angel3000 ***** válasza:
78%
Szia! Ugy tûnik a leiràsod alapjàn, hogy összeszedtél egy hûvelyi fertôzést (gombàt). Mielöbb kezelni kell! Javaslom vegyél a Gyògyszertàrbòl MICOVAG plusz hûvelykùpot! Szòlj a partnerednek, hogy beteg és kezelésre szorùl! A férfi nem veszi észre sok esetben, hogy gombàja van! A férfi péniszére pedig Cannensten krémet kell venni, és 7-8 napig 3 x/nap be kell kenni a az egész makkjàt és az alatta lévô redôt is! Ez alatt az idô alatt Tilos a szexuàlis egyûttlét, mert fennàll az ujra fertôzôdés veszélye!
2021. jan. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Hát pedig most ilyen borzaszto szagú barnás Veres darabos folyasom van pluszba 😳

2021. jan. 21. 10:45
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal nőgyógyászat !!
2021. jan. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De ez mégis mire utalhat?

Jövőhét közepén megyek vérvételre meg nőgyógyászatra

2021. jan. 21. 11:40
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Óvszer
2021. jan. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kiderült, hogy mi a baj?
2021. febr. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!