Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » PreMens tablettával be lehet...

Emma21 kérdése:

PreMens tablettával be lehet àllítani a rendszertelen menstruàciót illetve a rozmaring vagy a cicakfark teàtól jönne meg? A problémám lent olvasható 👎

Figyelt kérdés
15 éves koromban jött meg. Most vagyok 26. Mindig rendszeresen jelentkezett, azonban 2 éve diagnosztizàltak nàlan pànikszindrómàt, szorongàst és kóros idegeskedést. Ezekre gyógyszert nem kaptam, mert az orvos úgy ítélte meg, hogy magam is le tudom győzni illetve néha szedek gyógynövényes bogyókat. 3 hónapja történt egy érzelmi sokk vagy egy tudat alatt idegeskedés, nem tudom pontosan, de a szervezetem úgy döntött, hogy leàllítja a mensit. Telefonàltam a nődokinak, de oda csak februàr közepére kaptam időpontot. Telefonban azt mondta, hogy lehet a stressz miatt van, mert csupa stressz az életem sajnos. Baba nincs a dologban, mert szűz vagyok(emiatt is sok bàntàst kaptam és kapok is) Most anyukàm tanácsára minden nap 2x15 perces masszàzst csinàlok egy jàdeköves masszírozón és közben relax zen3t hallgatok, de ezt még csak tegnap kezdtem el.
2021. jan. 21. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Próbáld ki amiket leírtál mert lehet segítenek.Amit ajánlanék az a mozgás.Legalább heti 3-szor 1 órát kocogj vagy gyorsgyalogolj vagy szobabiciklizz ha van vagy Youtube-ról csinálj végig egy tornát hátha a mozgás segítene.Itt valami hormonális eltérés is lehet hogy ennyire nem akar megjönni.Az orvos úgyis ultrahangon meg fog nézni és vérvétel is lesz.Ezek alapján fel fog írni vmi gyógyszert biztos.A rendszeres testmozgás jótékony hatással van a hormonrendszerre illetve a stresszhormonokra is
2021. jan. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A sport valoban segithet, illetve az etkezesre is figyelj oda. Ezek mellett meditacio, joga, illetve intim torna is.
2021. jan. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget. Kicsit paràzok az orvostól, még sose voltam így nem tudom mi lesz.


Amúgy a neten találtam egy kimondottan nőknek való tornàt. Aviva, szerintem azt is kipróbàlom. Az is igaz, hogy a hülye korona vírus miatt elveszettem a munkàm októberben és arra is ràstresszeltem nagyon, hogy mi lesz. Az sem használ szerintem, hogy szüleim sűrgetnek, a munkakeresés miatt, szinte minden nap mondjàk, hogy most màr jó lenne valahova elhelyezkedni, meg igyekezzek már a munkakereséssel, de amíg nem talàlok munkát addig itthon besegítek(takarítani szoktam meg néha mosni is, de àltalában takarítok 2-3 naponta mindenhol)


Kipróbálom amiket Ti is javasoltatok meg amiket én is írtam, szerintem ezen rontani màr nemigen lehet.

2021. jan. 21. 14:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi az orvosnál.Nem fog fájni ha erre gondolsz esetleg.Megvizsgál hüvelyi ultrahanggal ami kicsit szokatlan lesz.Még nekem is néha fura,pedig én már voltam nem egyszer.Most munkát találni nem olyan egyszerű.Hiába sürgetnek mert attól nem lesz hamarabb munka.Próbáld ki a módszereket.Az orvos is felír valamit úgyis ha elmondod mi a helyzet
2021. jan. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4/4 hüvelyit nem szeretném ha csinàlna, mert szűz vagyok, lehet ciki 26 éves létemre, de ez van.
2021. jan. 21. 15:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor hasi ultrahangot csinál,de nem tudom az van e olyan jó mint a hüvelyi.
2021. jan. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!