Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem menstruálok?

Miért nem menstruálok?

Figyelt kérdés

12éves koromba jött meg előszőr volt hogy 2hétig is tartott nagyon erősen de azt mondták ez normális mert még nem állt be aztán 14éves koromban elmúlt a vérzés a hasfájás megmaradt de 2évig semmi sem volt aztán elkezdtem gyógyszert szedni.

Voltam már többször orvosnál a környéken az összesnél de mindig azt mondták hogy várjunk 18-20-25 éves koromig mert nincs semmi baj kaptam 3 féle gyógyszert azok használtak de aztán megint semmi. A hajam se nő egyáltalán ha nem szedek semmit, felszedtem 24kilót pedig nagyon odafigyelek magamra, progeszteronom sokkal kevesebb az átlagnál de hiába bújom a netet nem tudom milyen orvoshoz mehetnék el nőgyógyászon kívűl. Van esetleg valaki hasonló? 20/L



2021. jan. 21. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Endokrinológus még nem volt? A problémákat érdemes lenne egy ilyen orvosnak is vázolni.
2021. jan. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben keresnék egy jó endokrinológust.
2021. jan. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
endokrinológushoz tudsz, hormonzavar állhat ezek mögött viszont javasolnék egy tisztítókúrát, az ember nap mint nap különböző mérgeket fogyaszt és némely ember szervezete erre érzékenyebb, pl cheetos, meg kínai körömlakkot se használj, mindenképp triphenylphosphate mentest használj ,meg formalin és Dibutyl Telepthatalane mentes. a nődoki megnézi nem zárult e el a petevezeték vagy ilyesmi. hozzád hasonló azért ritka, én volt hogy össze-vissza vérezgettem ezt éreztem durvának.
2021. jan. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat keresek egy endokrinológust, nem gondoltam volna hogy az ételeknek is köze lehet hozzá megpróbálok egészségesebben enni hátha. Megnézték a petevezetékem nincs elzárulva ultrahanggal sem találtak semmit màr tényleg nem tudom mihez kezdjek vagy gyermekem lehet-e így egyáltalán
2021. jan. 22. 01:05
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem kezelés után lehet csak vissza kell állítani a hormonjaid.
2021. jan. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha mindenhol azt mondják, hogy ez normális, akkor ne aggódj, mert akkor az. Hiába mondanak itt gyakori kérdéseken mást, ők nem láttak élőben, nem ők ultrahangoztak meg, meg nem is orvosok.
2021. febr. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazad van de nekem kicsit furcsa hogy nő létemre nem menstruálok, de tök normális ezek szerint.
2021. febr. 3. 00:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!