Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Körülbelül 3 hónapja használok...

Körülbelül 3 hónapja használok tampont, jelenleg is menstruálok,de attól félek, hogy esetleg kettőt helyeztem fel, szóval hogy elfelejtettem kivenni a használtat és úgy raktam be újat, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap jutott ez valahogy eszembe,azóta most betétet hasznalok. Tiszta kézzel felnyultam kétszer is, de semmit sem éreztem. Lehet csak túl aggódom magam, eléggé stresszes időszakom van,és alapból képes vagyok ragorcsolni minden aprosagra. Szerintetek lehet hogy tényleg fent maradt vagy csak tulgondolom? Érezném ha ott lenne?

2020. dec. 3. 21:36
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, hogy nőgyógyászhoz jelenleg nem tudok menni, mivel karanténba került az egyik családtagom és emiatt én sem mehetek sehova.
2020. dec. 3. 21:44
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem éreznéd
2020. dec. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
+ meg azt is kellett volna érezned ha a másikkal nyomtad volna feljebb. Kicsúszni nem fog
2020. dec. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Ha megtelik esetleg vízzel és nyomok mint szekelesnel akkor sem csúszhat kijjebb? Vagy ha benyultam akkor ereznem kellett volna?
2020. dec. 3. 21:52
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Mivel megvan duzzadva nem tudom mennyire csúszna ki, de nyomjál mindenképp
2020. dec. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%
Ilyen tuti nem létezik. Szerintem az ujjaddal érezted volna, legalább a madzagját.
2020. dec. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Ha ezek után sem érzek semmit akkor bent lehet vagy akkor biztos nincs?
2020. dec. 3. 22:42
 8/21 anonim ***** válasza:
76%

Én jártam már így, de szerencsére hamar eszembe jutott és ki tudtam venni mindkettőt...Ha jól emlékszem nehezebben is ment fel a második tampon és az előzőnek megtaláltam a madzagját, így ki tudtam azt is húzni.

Amúgy én is biztos vagyok benne, hogy éreznéd az ujjaddal ha ott lenne.

Próbálj meg ellazulni és felnyúlni óvatosan, ha nem érzed akkor valószínűleg nincs is ott.

Vagy még egy ötlet, próbálj meg lenyugodni és elgondolkozni azon, hogy biztosan kiszedted e avagy sem.

Ha benn lenne és megtelne akkor elvileg kijjebb is csúszna, hacsak nem szexuális életet élve olyan mélyre tolódna, hogy akkor tényleg lehet hogy csak nőgyógyász tudná kiszedni..bár azért ez szerintem tényleg eléggé ritka.

Amúgy meg nem egészséges a tampon, ha nem muszáj pl most hogy otthon vagy ne azt használd!

Nagy a fertőzésveszély , főleg iskolában vagy olyan helyen buliban mittudomén..nem biztos, hogy mindig oda tudsz figyelni a megfelelő higiéniára és már be is vittél egy szép kis fertőzést.

Én is tampont használtam sokáig, de most már így 34 évesen nagyon ritkán használok csak, pl ha nagyon be szeretném magam biztosítani, akkor tampon+ eü.betét, de nagyon ritkán használom ezt a módszert.

Hidd el nekem nem jó.

Vannak már menstruációs bugyik is, én még nem próbáltam, de azok tutira ott tartják amit kell és tuti nem kényelmetlenek.

https://www.youtube.com/watch?v=MRhCqnMk__s

2020. dec. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Ha esetleg bent van, akkor hány nap múlva jelentkezik szagos folyadék? Ha az sem jelentkezik, akkor megnyugodhatok teljesen?
2020. dec. 3. 22:54
 10/21 A kérdező kommentje:
Ha nagyon felnyulok erzek valamit. De az fix hogy a hüvelyem része és a végén van egy apró lyuk feleseg. Oda nem tudtam feltolni a tampont?
2020. dec. 3. 22:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!