Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek erdemes lenne...

Szerintetek erdemes lenne kivizsgaltatnom magam? Tobbi lent

Figyelt kérdés

Anyumnak mindig elmondom,hogy milyen furcsa dolgokat tapasztalok magamon es mindig csak azt kapom,hogy csak be beszelem magamnak es nincs is semmi bajom es az orvos hulyenek fog nezni ha ezzel a problemaval elmegyek hozza.

Szoval a problemaim a kovetkezoek.Furcsallom,de elegge szoros vagyok ami szerintem nem normalis.Foleg a mellem korul,a hasamon,bajusz reszen es neha a nyakamon is jon ki egy-ket sotet szor. Anya szerint normalis es alig latszodik,de szerintem meg igen is latszodik es zavar.

A masik problemam,hogy decemberben a verzesem megvaltozott.A 7 nap helyett csak 3 napig tartott es verzesem is alig volt.Inkabb csak barna folyasom volt ami eleg szokatlan mert eddig az elso par napban mindig annyi verem volt hogy nem gyoztem cserelni a tampont...Januar elejen fajt az egyik oldalon az alhasam olyan erzesem volt mintha leszakadna a petefeszkem.Aztan pisilni is nagy erolkodes utan tudtam de kozben is fajt az alhasam.Anya ezt is azzal magyarazta,hogy vagy fel vagyok fazva vagy azert faj ott mert elkezdtem sportolni es meghuztam ott az izmomat.Kb most kellene megjonnie es elkezdett ma gorcsolni a hasam,fel is raktam egy tampont de csak keves atlatszo barna folyasos lett es nem ertem hogy mi van velem.Szerintetek nekem van igazam es valami problema van velem vagy anyumnak van igaza? 19/l (szuz)


2021. jan. 21. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Az altalad tulzottnak gondolt szőrösödes lehet csak genetika is, de kivizsgaltathatod magad endokrinologussal, ha biztosra szeretnel menni.

A menstruaciod mas kerdes, dec. 7 ota tortent-e valami valtozas esetleg a nemi eletedben, ha van? Hany eve menstrualsz, 19 evesen meg az is elkepzelheto, hogy nem teljesen allt be a ciklusod. Mikor voltal utoljara nogyogyasznal? Ezt legkozelebb megemlithetned neki.

2021. jan. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szuz vagyok es kb 7-8 eve menstrualok
2021. jan. 22. 17:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Hormonok okozzák,én megnézetném.
2021. jan. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!