Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Néha nem veszem észre ami az...

Néha nem veszem észre ami az orrom előtt van. Érdemes lenne kivizsgáltatnom magam?

Figyelt kérdés

Fiatal vagyok még és mégis időnként előfordulnak olyan dolgok, hogy pl. van egy folt a falon amit minden nap látok vagy egy valamilyen épület vagy kerítés ami mellett gyakran elmegyek vagy bármi egyéb és ez sokáig így megy majd egyszer csak figyelmes leszek rá és olyan érzésem támad, mintha valami változás történt volna és megkérdezem magamtól.


Ez a folt mindig itt volt?

Ezt az épületet vagy kerítést átfestették?

Ez a közlekedési tábla mindig itt volt?


Ilyenek. És ismerősök szokták mondani ha épp velük vagyok, hogy valójában semmi változás nem történt csak nekem tűnik úgy.


Meg olyan is szokott lenni, hogy keresek kulcsot vagy pénztárcát vagy bármit ami ott van az asztalon vagy polcon és 10x is elmegyek mellette és megnézem és csak az utána következő alkalommal veszem észre és olyankor olyan rossz érzésem van, hasonló mint mikor az ember rájön egy ilyen kétértelmű kép másik értelmére: [link]


Ott volt végig a szemem előtt és mégis elsiklottam felette.


2014. jún. 11. 13:57
 1/1 anonim válasza:

Szia! Szerintem egyáltalán nincsen semmi baj, és nem kell kivizsgáltatnod magad (főleg nem ilyenek miatt)... Meg aztán, mégis mit csinálnál? Hova mennél magad "kivizsgáltatni"? Meg.. kicsit.. érdekes indok, nem? :D


Szóval ne parázz rá ilyen hülyeségekre feleslegesen! :)Velem is szinte nap mint nap megesik, mint sok más emberrel ;)

2014. jún. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!