Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Érdemes lenne kivizsgáltatnom...

Érdemes lenne kivizsgáltatnom magam ADHD-re? Volt már valaki ilyen terápián?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy tipikus izeg mozgó típus, nem mondanám magam hiperaktívnak sem, de a koncentrációm gyenge, 2-3 percnél tovább képtelen vagyok összepontosítani egy adott feladatra, mindig kapkodok, lassú vagyok, nem bírom lekötni a figyelmemet, könnyen elfáradok, és nehezen is kommunikálok, nem tudok teljes körmondatokban beszélni. Ritkán dadogok is. Részben illenek rám a figyelem zavar tünetei, de nem érzem magam súlyos eset, bár nehezen összpontosítok és ez nagyon zavar.

2014. máj. 20. 20:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, érződik az írásodon is a figyelemzavar. Amíg viszont nem okoz nagy gondokat, nem szabad vele foglalkozni, mert ez javulni ritkán szokott, ellenben bekerülsz egy olyan stigmába, ami már önmagában is meggátolja, hogy te bármikor is kikerülj ebből az ördögi körből.

A dadogás is azt mutatja, hogy valami nagy szorongás van a háttérben, jó lenne tudni a korodat pl.

2014. máj. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!