Mi lehet ez? Folyás?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Másfél éves lányomnak észre vettem hogy "folyása" van.

Voltunk gyerekorvosnál konkrétan kiröhögött. Nézett pisi mintát az normális volt. Annyit mondott, hogy lehet kevesebbet ivott mint amennyit igényelt a szervezete, és a kristályok kicsapódtak. Havonta 1x előfordul.

Volt valakinek ilyen tapasztalata a kis lányával?

Előre is köszönöm.


2021. jan. 22. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Havi 1 alkalom nem lehet hüvelyi fertőzés, mind a gombának, és a bakteriális fertőzésnek egyértelmű, és hosszan tartó tünetei vannak. Szerintem ha vett le vizelet mintát, felesleges aggódnod.

Egyáltalán milyen tünetet észleltél?

2021. jan. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Csak ennyi tünetet vettem észre.

Nincs láza, jó kedve van. Eszik, iszik. Jönnek a fogacskái szépen.

2021. jan. 22. 22:11
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtál semmilyen tünetet!

Nyilván pelenkás, tehát a nedvesség teljesen normális, a gombás fertőzés kívülről piros később barnás foltokkal jár, viszketéssel, belül túrós fehér folyással; a bakteriális fertőzés szürkés-sárga folyással erős szaggal. Egyik sem múlik el 1 nap alatt.

2021. jan. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Annyi a tünet, hogy a pelusban 2 csepp folyás szerű folt van havi 1x.Csak a pisis pelusnál.

Nem piros neki a nuncusa, és nem sír amikor törlöm neki.

Semmi más nincs.

2021. jan. 23. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!