Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Barnás folyás ellenére lehet-e...

Barnás folyás ellenére lehet-e terhesség?

Figyelt kérdés
Termékeny napokon voltunk együtt a párommal, vettem ovu tesztet is. A teszt és a naptáram szerint is akkor volt a peteérésem, mégis a mensi napján barnás folyásom lett, nagyon minimális, de már 3 napja van. Ez most a mensi? Nekem mindig így kezdődik a mensim, aztán jön a vérzés, aztán megint barnás folyással múlik el. Olvastam, hogy ez többfélét is jelenthet, de most össze vagyok zavarodva. 33 naposak a ciklusaim általában. Egyébként már van egy gyermekem, őt 26 évesen szültem, most 30 vagyok és újra szeretnék teherbe esni.
2017. ápr. 3. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Bármi lehet. Lehet megfog jönni. A barnás folyás, az igazából alvadt vér, és nem jelent jót, legalábbis babát csak kevés esetben.

Ha nem jön meg normálisan továbbra sem, akkor nyugodtan csinálj tesztet. Egy nőgyógyászhoz lehet azért elmennék a helyedben, ha nem változik a helyzet. Ő többet tud mondani.

2017. ápr. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Jövő keddre foglaltam időpontot dokinál. Az a furcsa, hogy eddig nem törődtem ezzel a barnás folyással, és az első babánál nem volt ilyen, szóval gondolom most sincs baba, vagy ez nem ilyen egyszerű, és minden terhességnél másként reagál az ember szervezete? Ami miatt aggódok, az az, hogy valami "elromlott" bennem, mert tavaly-tavalyelőtt nagyon sokszor fel voltam fázva, és antibiotikummal kezeltek.
2017. ápr. 3. 18:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Az antibiotikumnak és a felfázásnak nincs sok köze a barnázáshoz. Ha akkor kezdődött, az is csak véletlen egybeesés. Erősen hormonzavarnak tűnik a dolog.
2017. ápr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!