Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem érzitek úgy, hogy a...

Nem érzitek úgy, hogy a császármetszés hátrányait súlyosabbnak állítják be, a hüvelyi szülés hátrányait pedig elhallgatják?

Figyelt kérdés
Olyan nehéz jó döntést hozni emiatt, hogy még a nők egymásnak se merik bevallani.

2021. jan. 22. 20:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Én attól vagyok rosszul,amikor azzal jönnek, hogy régen is mennyien szültek OTTHON és nem kellett oda orvos sem és fuuuu császár! Igen csak azt nem teszik hozzá, hogy mennyi baba és nő halt bele!!

Én úgy gondolom, hogy aki teheti próbálja meg hüvelyen keresztül és ha nem megy vagy egyéb komplikáció fellép úgyis meg fogják császározni.

Én a szülésznőmre hallgattam, ő azt mondta képes vagyok rá én meg elhittem és megszültem. Természetesen az sem kevesebb aki császáros.

2021. jan. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!