Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Betadine hüvelykúp használat...

Betadine hüvelykúp használat után,rózsaszínes- barnázás?

Figyelt kérdés
Kedden voltam rákszűrésen... Szerda reggel észrevettem, hogy viszketek lenn... Én hülye gondoltam, teszek fel este betadine hüvelykúpot(hát ha nem volt steril valami a vizsgálatnál) csütörtök este szintén tettem fel egyet. Pénteken már nem. Péntek napközben pisi után láttam a papíron ilyen piros kis pöttyöket, betadine maradvány... Ma szombat van, és reggel észre vettem, hogy törlés után barnás rózsaszínes a papír nem nagyon, de kb.olyan mint amikor a menszesz nagyon legvégén vagyok.Lehet,hogy bajt csináltam magamnak a kúppal?

2021. jan. 23. 07:45
 1/2 anonim ***** válasza:
47%
Egyértelműen nem csináltál jót magaddal. Egyébként meg nem vizsgálat során kaptál el bármit is. Az nem jön ki 2 nap múlva, attól azért több idő kell, hogy elterjedjen egy fertőzés. Szimplán kialakulhatott egy fertőzésed akármitől. A Betadine kúp pedig egy nagyon-nagyon erős szer, nem is szabad egy évben 2 alkalomnál többet használni, ugyanis olyan erős hatása van, hogy mindent visz. Szó szerint. Ha van egy kis gyulladásod kimar teljesen belül. Ez meg is történt. Sérült a nyálkahártyád a kúp miatt, ami amúgy is a fertőzés miatt érzékeny lehetett. Telefonálj be a nőgyógyászatra, hogy ilyen panaszaid vannak és írjanak fel neked szájon át szedhető gyógyszert. Bár viszketést bármilyen kórokozó okozhat, nem ártana egy hüvelykenet tenyésztés. Rákszűréssel együtt nem feltétlenül csinálják meg, ha nem kéri az orvos.
2021. jan. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szombaton még simán folyhat ki kúp maradék. Ha más tüneted nincs, egyelőre ne aggódj. De egy hüvelyflóre helyreállítóra valószínűleg szükséged lesz a betadine kúp után.
2021. jan. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!