Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehetett ez ?

Mi lehetett ez ?

Figyelt kérdés
Pár napja szexeltünk a barátommal és nagy mennyiségi vízszerű valami jött a hüvelyemből. Nem olyan mint amikor valaki fel van izgulva ez kb olyan volt mintha valaki bepisilt volna az ágyon is nagy folt volt. Nem élveztem el meg semmi. Máskor nem volt ilyen soha. Szó szerint már szex közben fröcskölt xd bocsi lehet kicsit undi de szerettem volna érthetően leírni. 19/L

2021. jan. 23. 12:13
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
Terhes vagy.
2021. jan. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja #1-es mindenki terhes :D Ez jó :)

Ez csak folyás.Ez normális,minden nőnek van.A hüvely öntisztító mechanizmusa

2021. jan. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Na de ennyi ?
2021. jan. 23. 14:26
 4/9 anonim ***** válasza:
38%
Mit vársz még?Mit mondjak?Igen,ennyi.Nem tudsz vele mit csinálni.Van mikor több van máskor kevesebb van,de nőgyógyászt is nyugodtan megkérdezhetsz ugyanezt fogja mondani.Ha viszket,éget és fáj az a nem normális
2021. jan. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nekem is volt, nagyon megijedtem, rohantam nőgyógyászhoz, levették a kenetet és kiderült, hogy gomba...

Elég fura, mert ugye a gomba az sárgás és túrós, ahhoz képest ez is egy tünete.

2021. jan. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Nekem mindig ilyen és soha nem volt gombám
2021. jan. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
6-os az te vagy. Nekem meg eltért a folyás. Nálam fluor alba típusú folyás volt mindig is, de az ember megijed, ha a megszokottól eltérően nagy mennyiségű vizes valami távozik belőle...
2021. jan. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Squirt nem lehetett?
2021. jan. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Jaj ijesztgetitek szegeny lanyt. Nezz utana a squirt-nek.
2021. jan. 24. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!