Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valakivel volt már olyan,...

Valakivel volt már olyan, hogy petefészek ciszta miatt nem lehetett később gyereke? Az írjon, aki már találkozott ilyennel.

Figyelt kérdés

2020. dec. 2. 20:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Orvos állapította meg? Nekem is volt már cisztám,az orvos 3 hónap múlvára rendelt vissza, el is tűnt és azt mondta, hogy valószínűleg a menstruációval együtt ki is jött.
2020. dec. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen orvos. 4 cm-es a bal oldalon.
2020. dec. 2. 21:01
 3/16 anonim ***** válasza:
És mit mondott rá? Eltűnhet?
2020. dec. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ultrahangon derült ki, ott nem mondtak semmit. Háziorvos mondta, hogy elég lesz jövő nyáron visszamenni megnézetni (akkor megyek haza külföldről). Viszont több, mint egy éve kb. minden nap 5-10 percre erősen fáj miatta az alhasam. 4 cm alatt nem csinálnak vele semmit. Mondjuk azóta nem tudom nagyobb lett-e.
2020. dec. 2. 21:26
 5/16 anonim ***** válasza:

Nekem 6 cm volt ultrahangon és azt mondta a doki, hogy majd 3 hónap múlva menjek vissza, ha még ott lesz vagy megnő megműtik,de ha meg is műtik akkor az is csak egy rövid gyors beavatkozás,amit már 1000x csináltak.

Hány éves vagy?

2020. dec. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
19 :)
2020. dec. 2. 21:34
 7/16 anonim ***** válasza:

Én is pont annyi voltam. Én annyit csinálnék a helyedben,hogy nem használnék tampont, hanem betétet, hogy szépen minden a maga módján jöjjön ki.

Folyásod volt már a menstruációk között?

2020. dec. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Betétet használok mindig. Milyen folyásra gondolsz? Normális mindig szokott lenni. Pl. peteérés környékén tojásfehérje szerű.
2020. dec. 2. 21:40
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem sárgás folyás társult még mellé, de akkor az csak a baktériumnak tudható be.
2020. dec. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem tapasztaltam ilyet. :)
2020. dec. 2. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!