Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valami baj lehetett? Hormonáli...

Valami baj lehetett? Hormonális probléma?

Figyelt kérdés

Két hónapban is, napra pontosan két-két mensturációm között 1-3 napig véreztem kicsit, aztán barnás lett hamar. Nem volt semmi fájdalmam, nem fáztam fel, nem sértettem fel semmivel, nem pecsételés volt.

Amikor ez volt, pont azelőtt egy alkalommal, és a legutóbbi ilyen vérzéses alkalmat követően volt az utolsó, hogy tökéletesen időben jött meg a mensim, általában késni szokott öt napot.

Erre gyanakodtam, hogy azért lehetett ez a kis kétszeri vérzés, mert végre beállt a menstruációm? Ilyet még nem hallottam, de semmi más jel nincs, amire gyanakodhatnék, nektek van ötletetek?



2020. dec. 21. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha középidőben véreztél az ovuláció jele is lehet, bár ez ne tart több napig; ha mindig 5 napot késik akkor hosszabb a ciklusod 28 napos tankönyvi ciklusa keveseknek van 21-35 nap között normális.
2020. dec. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Pedig ez eltartott pár napig, és utána még 1-2 napig halványrózsaszín váladékot is láttam:(

Lehet ez esetben valami baj?

2020. dec. 21. 10:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Érdemes megnézetni, de sajnos a nőgyógyász kivizsgálás helyett általában csak fogamzásgátlót ír ilyesmire. Keress nőgyógyász-endokrinológust.
2020. dec. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem áll be akkor az a homrosztázis felborulásának jele is lehet de ovuláció is lehet. Ha nem áll be akkor javaslok egy terméket ami erre lett kifejlesztve egy magyar szabadalom alapján. A nögyógyász sem biztos hogy talál valamit.. Meglátod.. ha érdekes amit írtam írj rám
2020. dec. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!