Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a baj?

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Multhet elott ugy ereztem,hogy fel vagyok fazva mert csipett a pisilesem, ezert sokat ittam es utanna elmult. Multhet szombaton eros alhasi gorcseim voltak, amit masnap egy kis halvány rozsaszin “verzes” kisert. Égek belulrol, nem nagyon de turhetoen. Valaki tudja minez?
2021. jan. 28. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:
A felfázást nem szabad félvállról venni, kezelned kellett volna valami gyógyszerrel, legalább ilyen recept nélkülivel...ha nem kezeled ki rendesen mindig elő fog jönni egy idő után. Hívd fel az orvost, az a legjobb, ha rendes antibiotikumot ir fel neked rá.
2021. jan. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amíg nem jutsz el orvoshoz tudom ajánlani a csipkebogyó kapszulát, vagy csipkebogyó teát.
2021. jan. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!