Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van egy pattanásszerű csomó a...

Van egy pattanásszerű csomó a nemiszervem közelében. Tényleg az vagy valami más?

Figyelt kérdés
Három napja vettem észre, azóta se kisebb, se nagyobb nem lett. A nemiszervem felett, de még a szeméremdombom alatt helyezkedik el. Pirosas, tegnap láttam benne valami feketeszerűt.
2021. jan. 29. 07:48
 1/7 Angel3000 ***** válasza:
Kedves kérdezô! Sajnos, ha nincs kép ròla, nem tudni mi is pontosan!
2021. jan. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egy szőrtűsző begyulladt. Ha egy hét múlva nem mulik el, akkor szerintem menj orvoshoz.

Érintésre milyen?

2021. jan. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szőrtüsző gyulladás,vagy egy sima akné . Nekem egyszer majdnem diónyi csomót okozott egy begyulladt szőrtüsző ..
2021. jan. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Na,ezt így megmondani.....
2021. jan. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De nem azon a helyen van, ahol a szőr nő. Akkor nem lehet szőrtüszőgyulladás.
2021. jan. 29. 10:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a nagyajkam belsejében volt egy ilyen gobszeru képződmény, itt nem nő szőr. Viszont a nőgyógyász azt mondta nekem, hogy ilyen mélyen van a szőrtűsző 🤷‍♀️ az volt begyulladva, 1 hét múlva lelohadt.
2021. jan. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm szépen. Érzésre olyan amúgy mint egy nagy, éretlen pattanás. Remélem elmúlik.
2021. jan. 29. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!