Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pattanásszerű "duzzanat" a...

Pattanásszerű "duzzanat" a nemiszerven, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. A vaginámon 2-3 havonta kijön egy nagy pattanáshoz hasonló kiütés. 4-5 napig ott van, piros, kicsit viszket is, fel van daggadva, mint egy szúnyog csípés, aztán a 4-5 nap elteltével ki lehet nyomni, mint egy pattanást. Aztán 2-3 hónapig megint nincs semmi. Mi lehet ez? Másnak van ilyen? Orvoshoz kell, hogy forduljak?

2016. júl. 26. 09:02
 1/5 Jasmine999999 válasza:
82%
Én 15 vagyok, és nekem is ez van. Semmi komoly, ha ki tudod nyomni, csak pattanások. Viszont ha begyullad, vagy nagyon megduzzad, és nem tudod kinyomni, illetve gennyes, ha kinyomod, akkor már orvoshoz kell fordulni.
2016. júl. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
En is 15 vagyok es nekem is szokott lenni szerintem pattanas...nekem van mikor egy hetig is eltart de a vegen vagy magatol elmulik vagy ki kell nyomni es ugy mulik
2016. júl. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megnyugtattatok, már azt hittem csak én vagyok ezzel így. :)
2016. júl. 26. 19:48
 4/5 anonim ***** válasza:
19 lány vagyok és nekem is előfordult már ilyen 1-2x, szerintem a borotvától jöhet ki ez a pattanás, de semmi baj mert kifakad magától és el is múlik.
2016. júl. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt ugy hivják,hogy furunkulus. Ez egy visszatérő "betegség"
2016. júl. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!