Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Görcsöl a hasam mit tehetnék...

Görcsöl a hasam mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
20.-a körül kellene megjönni(még nem állt be rendszeresen) a terhesség kizárva mert óvszerrel védekeztünk rendesen a barátommal,gyógyszert se szeretnék bevenni,csináltam egy kis hasizom gyakorlatot de nem múlt el és meleg zuhannyal is letusoltam már 2*...vmi ötlet?
2010. aug. 15. 23:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszer és türelem.
2010. aug. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Meleg vizes palack? Vagy törülköző? :)

Nem vált be ? :/

2010. aug. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
meleg zuhannyal tusoltam vagy 5-10 percig és nem múlt el előtte csináltam 30 felülést... itthon meg csak advil ultra forte gyógyszer van...
2010. aug. 15. 23:24
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira a gyógyszer ellen vagy, nagyon még nem fájhat. Várd ki, amíg elmúlik magától. Vagy ha nem bírod, vegyél be fájdalomcsillapítót vagy görcsoldót.
2010. aug. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
rendben. köszi a válaszokat
2010. aug. 15. 23:30
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

pár perc alatt nem fog elmúlni. nem tudom, mennyi volt a tusolás, de ilyenkor folyamatosan ott a méhednél kéne a zuhanyt tartani. nálam mondjuk ez beszokott jönni, de csak ha már nem fetrengek a fájdalomtól.

én az ilyen tornagyakorlatokat, meg tornázást nem szoktam ajánlani senkinek, mert pl. nálam még erősödnek is olyankor a görcsök.

szerintem vegyél be 1 advilt, az elvileg még hamarabb is hat, és jó ugyanúgy görcsökre is. egyik barátnőm azt szedi ilyenkor, és ő is elég görcsölős. esetleg igyál egy jó meleg teát, mert az melegít kicsit belülről.

2010. aug. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én ha itthon vagyok és nagyon görcsölök ezt csinálom:

Fogok egy kis törölözőt melegvíz alá teszem.Kicsavarom anniyra,hogy a melegséget még érezzem.Viszek be a szobába ásványvizet,hogy sokat igyak.Lefekszek az ágyra,felhúzom a pólómat és a hasamra teszem a törölközőt,majd betakarózok.Ha már kicsit jobb leveszem a törölközőt és megpróbálok aludni egyet.Nekem ilyenkor az alvás mindig segít:)

Ha utána is görcsölök akkor jön a nospa+algopyryn.


Ha suliba vagyok éppen,akkor egyből gyógyszer,különben egész nap rosszul lennék,szédelegnék...

15/L

2010. aug. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!