Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyakran fáj/görcsöl a hasam,...

Gyakran fáj/görcsöl a hasam, főleg amikor megvan. Kiprobáltam sok gyogyszert de egyik sem nagyon hat. És nem egészséges gyogyszereken élni ezeken anapokon Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 4. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem egészséges, de nem is kimondottan egészségtelen - ha az lenne, az orvosok nem vennének be gyógyszert.

Ihatsz cickafark teát, de nekem nem használt önmagában, csak gyógyszerrel együtt.

Gyógyszerből is csak a Cataflam vált be, a recept nélküliek nem.

2011. ápr. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is így voltam, amíg rá nem jöttem, hogy nem görcsöléskor kell bevenni a bogyót, hanem előtte. Hidd el, ha előtte veszed be, akkor mindegyik hat. Én mikor észreveszem, hogy megvan, már bekapok egy szemet, aztán napközben mégegyet. Így két szem gyógyszerrel megúszok egy alkalmat. Azelőtt hánytam, elájultam, fetrengtem, meg minden, most mióta ezt a módszert elkezdtem (úgy fél éve), egyszer sem volt görcsöm.


Amúgy a gyógyszeren kívül a könnyű torna meg a feles hat még, de ugye ezeket nem minden körülmények közt alkalmazhatja az ember.


25/N

2011. ápr. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ezt ki fogom probálni hogy előtte veszem be a goygszert,remélem hat!:)
2011. ápr. 4. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!