Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hormonális hüvelygyűrű Pevaryl...

Hormonális hüvelygyűrű Pevaryl Lady kúppal együtt?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy rá van írva, hogy lehet őket együtt használni, még csak 3.napja használom a gyűrűt de már tegnap kellett alkalmaznom a kúpot. Én másnap kimosom magamból mert idegesít hogy kifolyik a vívőanyag,a gyűrűt kivettem amig kimostam magamból majd a gyűrűt is lemostam hideg vízzel de ledöbbentett hogy mennyire durván rá volt száradva a kúp vívőanyaga a gyűrű kb 3/4 részére, kb úgy kellett lekapargatnom róla+sok vízzel jött le csak.


Nem hittrm h így ráragad, még jó h lemostam róla, és ami miatt aggódok kicsit hogy így is fel tud szívódni a hormon a hüvelyen keresztül, hogy a nagy része ilyen "mázba" volt burkolva?! Bár gondolom akkor nem írnák le hogy nem csökkenti a gyűrű hatását, de ez kicsit elképesztett, magától sztem le se oldódik a gyűrűről a sok száraz cucc.



2021. jan. 31. 11:23
 1/6 Angel3000 ***** válasza:
0%
Kedves kèrdezô! Nem javasolt egyûtt használni, mert csökkenti a fogamzásgátlást!
2021. febr. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A tájékoztató pont azt írja, hogy nem csokkenti, de te tuti jobban tudod.
2021. febr. 2. 07:36
 3/6 Angel3000 ***** válasza:
Elég érdekes, hogy ezt irja, mert direkt körbe néztem ez ûgyben, hogy biztonsàgos vàlaszt irjak Neked és ott egyértelmûen ott àllt, hogy csökkenti a fogamzàsgàtlàst!
2021. febr. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A gyűrű tajekoztatojaban pedig le van írva, hogy semmilyen hüvelyben alkalmazott helyi kezelés (kúp) nem csokkenti a gyűrű hatasat. A kúp leírásában pedig az van, hogy deformálhatja az óvszer, pesszarium anyagát, nem a gyűrűét. Egyébként már megoldodott a problemam, de butaságot írsz akkor is. Nem tudom hol néztél utána.
2021. febr. 2. 11:47
 5/6 Angel3000 ***** válasza:
Hàt sajnos, ezek szerint nem minden informàciò valòs amit irnak a web.oldalakon!
2021. febr. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hmm, én konkrétan a gyűrű mellé adott kiskönyvben olvastam ezt, de már nőgyógyásztól is hallottam, egyébként csak azert kételkedtem abban h nem csökken a hatása, hogy amikor kivettem a gyűrűt rá volt száradva a kúp anyaga, szinte totál befedte,emiatt aggódtam h nem szivodott fel a hormon bennem. De tegnap rájöttem, hogy nem bennem száradt a gyűrűre, hisz ott nedves a közeg, hanem amíg kivettem a pár perc alatt a levegőn száradt rá. 😅 Ja, de amúgy nem tett kárt a gyűrűben ami igazolja hogy ezt nem deformálja el a kúp.
2021. febr. 2. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!