Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem múló hüvelyi folyás?

Nem múló hüvelyi folyás?

Figyelt kérdés
Elég régóta kellemetlen szagú folyásom van, már nagyon sok gyógyszert próbáltam, mindenre odafigyelek, és egyszerűen nem múlik! Amíg használok egy kúpot vagy valamit úgy tűnik jó lesz, de amint abbahagyom visszatér! Már nagyon sok pénzt elköltöttem orvosra, gyógyszerekre, már nagyon tanácstalan vagyok, nem tudom mit tegyek :( 21/L

2021. jan. 31. 20:00
 1/4 Angel3000 ***** válasza:
Kedbes kèrdezô! Egy jó Nôgyógyász ki tud belôlle gyógyirani! Lehetséges, hogy ujra fertôzôdsz?
2021. jan. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A tejsavas irrigálást csináltad? Néha megcsinálod, amikor romlik, aztán helyrehozza.
2021. febr. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Használtam már: dalacyn hüvelykrém, betadin, klion, lactofeel, belyema effect plus, canesten, mycosyst gyno (ez szájon át szedhető). Nem hatottak vagy csak nagyon rövid ideig :(
2021. febr. 1. 20:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Továbbra is a tejsavas irrigálást szorgalmazom és a hüvelyed ph beállítását. Néha hosszabb ideig tart, néha visszatér a probléma, de ez az ultimate módszer, hiszen arra törekszel vele, hogy a helyes irányba mozduljon vissza a közeg. Fontos tudnod, hogy a hüvelyedben élő flóra van, aminek nagyon nem tesz jót semmilyen fertőtlenítőszer, vagy antibiotikumos kezelés. Én jódot például soha nem tennék bele.

Inkább az alternatív módszerek felé mozdulnék a helyedben, amik tényleg tudományosan értelmeseknek tűnnek: a tejsavas irrigálás mellett a bakteriális közeg visszapótlása probiotikumokkal, stb. Lehet volt a felsoroltjaid között ilyesmi, nem vágom a termék neveket. Én ezt az irány javaslom!

2021. febr. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!