Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez természetes, vagy aggódnom...

Ez természetes, vagy aggódnom kéne?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, már egy ideje olyan folyásom van, hogy átlátszó, nincs szaga, de néha nyúlósabb és váltakozik az állaga. Van, hogy nagyon kevés, van hogy nagyon sok. A nőgyógyász megvizsgálta a kenetemet és azt mondta semmi baj, minden rendben. Akkor ez természetes lenne? Más probléma nincs, nem viszket, szagtalan.

2021. febr. 2. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Természetes:) ne aggódj ez normalis. A ciklusod alatt folyamatosan változik az állaga. Vannak fent youtubeon videók amik ezt megmagyaràzzák. Pl. a Hormonmentes csatornàn tökjól emondják miért van ez.
2021. febr. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Nekem is változó...ez egyébként attól is függ mikor mit veszel fel pl.:szük nadrágtól jobban folyik.nekem menszesz előtt után is több jön...és a bugyi is fontos milyent hordasz ha az is olyan ami kicsit szorít az sem jó
2021. febr. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, ez teljesen természetes. :)

https://www.youtube.com/watch?v=Ko6zUGZqrJA&t=2s

2021. febr. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Angel3000 ***** válasza:
100%
Szia! Ne aggódj, mert ez normális! Minden jót!
2021. febr. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Peteeresed van amikor nyulos, ha babat szeretnel akkor kell akciozmk
2021. márc. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!