Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek az erős menstruáció...

Mit tegyek az erős menstruációs görcsök ellen?

Figyelt kérdés

Már bevettem ma 3 Nospát, de nem érzem a hatást. Nagyon rosszul vagyok, nem jobb sehogy sem, ráadásul hőhullámokat is érzek.

Bárkinek valami tippje van, mit csináljak?


2021. febr. 2. 12:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Most: meleg zuhany, sok folyadék meginni

Jövő héten! Vizsgáltasd ki magad!

2021. febr. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Már megpróbáltam mindent, egy kád meleg vízbe is beültem, de nem lett jobb. Már a falat kaparom a fájdalomtól.
2021. febr. 2. 13:31
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem a nospa semmit nem er magaban. Algopyrint szoktam bevenni, majd kicsivel kesobb nospat, ugy er valamit. Nekem nem mindig ilyen fajdalamas, csak par havonta, kivizsgaltattam magam, egeszseges vagyok, sajnos neha az ilyen. Orvosnal voltal?
2021. febr. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mostanra múlt el kb, de mostmár eléggé megijedtem.

Nem, nem voltam orvosnál, eléggé ódzkodom tőle.

2021. febr. 2. 15:46
 5/12 anonim ***** válasza:

Mitol felsz? Attol, hogy esetleg sikerulne megoldani a problemat? Mert negativ hatasa nincs annak, ha elmesz orvoshoz. Annyira nem kellemetlen a dolog szerintem, abszolut kibirhato.

Nem tudom, hany eves vagy, de nogyogyaszhoz szuresre egyebkent is evente kell jarni, foleg ha elsz nemi eletet.

2021. febr. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem csak a vényköteles gyógyszerek (Flector por, Xilox por, Optalgin) segítenek csak. A no-spa, algoflex-m nagy kakit nem ér nekem. :(

2021. febr. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is csak a vényköteles gyógyszerek tompítják a fájdalmat. Egyébként sokkal többet segít egy bögre forró tea és egy forró vizes palack.
2021. febr. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nekem a gyógyszerek semmit sem értek, forró vizes palack segít mindig + zene hallgatás, ami eltereli a figyelmem.
2021. febr. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A vényköteles gyógyszereket a háziorvos is felírja, vagy csak a nőgyógyász?
2021. febr. 2. 20:33
 10/12 anonim ***** válasza:
42%

Én azt nem értem, miért szenvedtek, meg tömitek magatokat fájdalomcsillapítóval.

Az extra erős menstruációs fájdalom és görcsök NEM NORMÁLISAK, el kell menni orvoshoz mert probléma van pl. endometriózis, ciszta, stb.


Ha pedig az orvosotok szerint normális, akkor el kell menni egy másikhoz, mert nem az.

2021. febr. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!