Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyásznak elmondhatom,...

Nőgyógyásznak elmondhatom, hogy fáj a csiklóm?

Figyelt kérdés
Nagyon kellemetlennek érzem, csütörtökön megyek..rendesen fáj, viszket és szúr hetek óta, ha hozzáér valami. Nem fog hülyének nézni, ha elmondom?:/ És szerintetek mitől lehet? Sokszor kell pisilnem is. 17 éves vagyok
2021. febr. 2. 21:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
47%
Nem. A nőgyógyász azért tanult 6+3 évet, hogy a csikló szó hallatán nevessen egyet és hülyének nézzen.
2021. febr. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
nyugodtan mond el neki
2021. febr. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%

Hát miért mész, ha nem ezért, hogy ezt megmond?😅

Nem is értem, persze, hogy mondd meg..

2021. febr. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
73%
Igen, nyugodtan mondd el ezeket, ezek fontos tünetek. Ez alapján fogja tudni az orvos, hogy mi lehet a baj vagy milyen vizsgálatra küldjön. Ha félsz, hogy nem mersz majd megszólalni, akkor írd le egy cetlire a tüneteid. Szerintem az orvos is látott már szégyenlős tinit, ne aggódj :-)
2021. febr. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
33%

4

Azért 17 évesen már ideje felnőtt, érett módon kezelni a problémákat. Ezt a cetlis dolgot komolyan gondoltad?

2021. febr. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Sosem voltam még nőgyógyásznál, félek
2021. febr. 2. 22:11
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát kinek mondanád el, ha nem a nőgyógyásznak?! Gyulladásod van. Ad majd hüvelykúpot meg kenőcsöt. Mármint ezekről receptet a felhőbe.
2021. febr. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Meg attól is, hogy nem tud segíteni rajtam, olvastam olyanokat, hogy valakin kijött és évekig szenvedett
2021. febr. 2. 22:12
 9/20 anonim ***** válasza:
90%
Ha nőgyógyászhoz mész ő azért van hogy elmond neki a panaszaidat másképp nem tud segíteni. Sztem egyálltalán nem gáz. Én is voltam urulógián csak én fiú vagyok de nekem is elsőre ciki volt
2021. febr. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
58%
Ne félj, egy tapasztaltabb nőgyógyász már gyakorlatilag “mindent” látott és hallott, ha szépen elmondod neki a problémád egyáltalán nem fog kinevetni, hanem segíteni fog, főleg, hogy ez az első látogatásod ilyen orvosnál. A vizsgálattól sem kell tartani, abszolút ki lehet bírni, nem kell szégyellni semmit sem! Az egészséged a legfontosabb, ő azt tartja szem előtt, gondolj te is erre. Ha gyulladásos dolog áll a háttérben, kapsz rá gyógyszert, és jobb lesz kis időn belül.
2021. febr. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!