Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Endometriózisom van, és...

Endometriózisom van, és nagyon fáj a hasam mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kérlek segítsetek! Endometriózisom van, és szerencsére nemsokára megfognak műteni, de mostanában annyira fáj a hasam hogy 2x is be kellett menni a sürgősségire. Akinek ilyen van vagy volt, ő mit csinált ez ellen? Műtétig ki kell bírnom de nagyon nagyon nehéz mindennap ilyen hasfájással élni. Ráadásul már lelkileg is nagyon ki vagyok, nyugtatót kell szednem. Akinek volt ilyen mi segített rajta? Előre is köszönöm a válaszokat!
2021. febr. 3. 07:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is endometriózisom van. Sajnos otthon csak fájdalomcsillapítóval és melegítős párnával tudok kezdeni valamit, de az édes kevés legtöbbször. Ha tényleg nagyon rossz a helyzet, inkább menj be a kórházba fájdalomcsillapító infúzióra, mert otthon csak szenvednél. Jobban megéri bemenni, mint elájulni otthon.

Kitartást és gyors gyógyulást a műtét után! Vigyázz magadra! :)

2021. febr. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, neked is kitartást! :)
2021. febr. 3. 14:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a meleg fürdő segít mindig , illetve illóolajokkal masszírozom a pocakom.
2021. febr. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!