Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy hónapban 2 ovu?

Egy hónapban 2 ovu?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tegnap elmentem a nogyogyaszhoz, mert kesett a menstruaciom es nehany terhessegi tunet jelentkezett (mindjart megjon erzes, tu szuras, enyhe hat fajdalom stb). Az orvos csinalt egy huvelyi ultrahangot ahol azt latta, hogy par napja volt az ovum es ovu fajdalmait erzem (nem a terhessegi tuneteket). Viszont a honap kozepen tapasztaltam a tojasfeherje szeru folyast is amit minden honapban kozeptajt latok. Amit eddig az ovunak tudtam be. Tehat ebben a honapban 2 ovum volt?? Egy felidoben egy pedig a mensi helyett?

Azt mondta meg a doktor hogy emiatt kitolodik a mensim vagy 1 hetet ~ 10 napot. Ilyen letezik?? Sose tapasztaltam meg ilyet. Nem 100% rendszeres a mensim de altalaban csak 2~3 nap elcsuszas van.


Most mar 4 napja kesik es meg mindig erzem ezeket a tuneteket mar tobb mint 1 hete.


23/L


2021. febr. 4. 16:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Ovuláció után 2 héttel meg kell jönnie, ha nem vagy terhes. Tehát nem volt ovulációd akkor, mikor gondoltad, hanem egyszerűen eltolódott.
2021. febr. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!