Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pici pattanásszerűség odalent...

Pici pattanásszerűség odalent a kisajkon? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Ma vettem észre a kisajak belső részén fent egy pici pattanást, épp olyan, mint amikor stresszes időszakban az arcon vagy valahol elkezd megjelenni egy,kinézetre es nagyságára is pont olyan.

A bőr alatt picit világosabb színű, nem viszket, nem is zavar, csak ha valami hozzáér.

Nem akartam nyomogni, meg sem próbáltam. Fájni nem fáj, csak kellemetlen ha pl a bugyi pont ahhoz ér hozzá ahogy mozgok (fel/leülés főleg) volt már ilyenem egyszer régebben, akkor magától elmúlt pár nap alatt. Nőgyógyászhoz az időpontok miatt kicsit nehéz eljutnom, azért érdekelne, hogy volt e valakinek is hasonló. Megjelenhet ilyen antibiotikum szedésétől? (felfázás ellen épp most szedem)



2021. febr. 5. 01:11
 1/2 anonim ***** válasza:
32%
Nem kell nőgyógyász. Ártalmatlan szőrtüsző gyulladás. Majd elmúlik.
2021. febr. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

#1

A kisajak belso reszen - ezt a kerdezo irta, hogy ott a bibi - kevesbe szokott szor noni.

Ha megis, es a szortuszogyulladas befele indul el es nem tisztul ki magatol, akkor belathatatlan kovetkezmenyei lehetnek.


Kerdezo, igy is-ugy is kell menni nogyogyaszhoz idonkent, pl. egy mehnyak-rakszures miatt, szoval menj most. Es ket legyet utsz egy csapasra. Es meg biztonsagos tanacsot is kapsz a dokitol.

2021. febr. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!