Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló mellèkhatásai?

Fogamzásgátló mellèkhatásai?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Bő 1 ève szedek fogamzásgátlót, eddig semmi bajom nem volt tőle menzeszem is mindig pontosan megjött (elso 2 napba sok volt a 3.ba mar nagyon kevès) ez mindig igy volt, semmi tünetem nem volt,tök jól viselte a szervezetem. Aztán most 1 hónapja èszre vettem hogy híztam,fáj a fejem egy ideje nagyon, az alhasam is, plusz most a menstruáciom is sokkal kevesebb volt, meg amit mèg èszre vettem hogy egyre gyorsabban nő a szőr rajtam (így sűrűbben is borotválkozok), egyre többet van hányingerem is. Meg van egy kis sárgás folyásom is...

Kb ennyi az össz tünet amit èszrevettem..

(Nemrèg kezdtem nemi èletet èlni ha ez számit valamit)


2021. febr. 6. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen okozhat. Akár telítődhet is a szervezetedben a hormon a gyógyszertől. Tudom, ha ezt elmondod dokinak, közli, hogy az kizárt, mert annyira alacsony hormontartalmúak. Nekem is ezt mondta a doki, mikor fél év után kiütések kezdtek előjönni rajtam és rákérdeztem. De nekem volt igazam. Mikor abbahagytam a fogamzásgátlót, két héten belül eltűntek az allergiás pöttyeim. (Azt csak halkan kérdezem meg, ha nemrég kezdtél nemi életet élni, miért szedsz bő egy éve fogamzásgátlót?)
2021. febr. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azèrt mert 1 ève jöttem össze a barátommal ès azèrt a biztonság kedvèèr irattunk fel, csak hát nem egyszerre feküdtünk le mert èn mèg nem voltam felkèszülve ezèrt kb 1 hónapja törtènt meg a dolog, de nem bántam meg. (Plusz mèg az orvos is ajánlotta mert nekem nagyon erős görcseim voltak, ès nagyon rendszertelen is volt)

Ès rendben, köszönöm a válaszodat, akkor nem stresszelem túl magamat rajta:))

2021. febr. 6. 11:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Akár lehetnek ezek is a tünetei. Ha saját tapasztalatból indulok ki, akkor azt mondom, hogy én kb 3 éve szedem, de szerencsére nincsenek mellékhatások. Persze ez nem jelenti azt, hogy másnak se lehet.
2021. febr. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Én nem vagyok hive a naponkénti gyògyszerezésnek! Ezért a legmodernebb fajtàjàt vàlasztottam a fogamzàsgàtlàsnak. Egy bör alatti kapszula amit 3 évig véd!
2021. febr. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!