Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvely viszketés?

Hüvely viszketés?

Figyelt kérdés
Nincsen semmi más panaszom, nem szúr, nem csíp, normális mennyiségű, normális kinézetü fehér folyás. Van hogy egy ideig elmúlik, például tegnap este felé viszketett, meg is könnyebbültem mikor reggel felkeltem és nem viszketett, viszont most újra elkezdett, de már csillapodott. Mitől lehet, és mit tehetek ellene házilag? Koronavírusos vagyok, tehát karanténban vagyok, így nem tudok elmenni sem gyógyszertárban, sem orvoshoz, ezért kéne házi praktika.
2021. febr. 6. 11:24
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy pirosnak sem piros.
2021. febr. 6. 11:24
 2/2 anonim ***** válasza:

Gomba, baktérium, vagy mindkettő. Nincs házipraktika. Nem igaz, hogy anyád, munkatársad, barátnőd, gyereked nem tud bemenni a gyógyszertárba és venni neked egy canesten combit. Ennivalót csak visz valaki nem?

A hüvelyfertőzés ilyen. Egyszer viszket, utána lehet nem. Utána megint igen. Vagy pedig mindig.

Szerezz be vényléküli gyógyszert. Canesten, Micovag, VitagynC. Ezek minden nő házi gyógyszerkészletében ott kellene legyenek.

2021. febr. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!