Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítség, nem múló hüvely...

Segítség, nem múló hüvely viszketés?

Figyelt kérdés

2 hónapja antibiotikum kúra után erős viszketés jelentkezett a hüvelyemnél, a nőgyógyászom Mycosytot írt fel gombára és Gynoxin tablettát+krémet. Beszedtem mindent, de a viszketés megmaradt, sőt, állandó folyás és enyhe fájdalom is jelentkezett. Ismét voltam nőgyógyásznál, aki most Macmiror-t írt fel. Ez 3 napja volt, de még mindig ISZONYÚAN viszket ott lent és végbél tájékon is. Nagyon ki vagyok készülve már, eddig kb 50 ezer Ft-om ment el a kezelésre, mindent kipróbáltam, gyakorlatilag hosszabb távra nem tudok menni és nem értem, miért nem hat semmi. Neogranormonnal kenegetem már elkeseredésemben, de ez sem csillapítja. Van valakinek bármi ötlete, hogy mit tehetnék viszketés ellen? Nagyon köszönöm előre is.

25/L


2020. dec. 12. 19:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Huvelykup
2020. dec. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem lett kitenyésztve miről van szó?


A Macmiror jó, csak idő kell neki. Nekem csak az sehit

Mennyit kell elhasználnod belőle?

2020. dec. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Használtam Canesten, majd Gynoxin hüvelykúpot, most pedig Macmiror-t, aminek már tényleg használnia kéne, de eddig semmi..
2020. dec. 12. 19:46
 4/20 A kérdező kommentje:

6 db-ot, most tartok a kúra felénél. Lehet, hogy kicsit türelmetlen vagyok, de már nagyon el vagyok keseredve, dolgozni se tudok normálisan 2 hónapja, se semmit:(

Nem csinált tenyésztést, azt mondta, baktérium is van és gomba is. Kaptam még egy doboz Mycosystot és Lactinelle hüvelyflóra visszaállítót is. Bízom a nőgyógyászomban, nagyon jó szakember, de most úgy érzem, már így maradok.

2020. dec. 12. 19:49
 5/20 A kérdező kommentje:
Kedves második, Neked mennyi idő után hatott a Macmiror?
2020. dec. 12. 19:50
 6/20 anonim ***** válasza:
Sajnos nem emlékszem, de inkább a kúra 2.felénél kezdtem érezni. Jelenleg is használom, 2.at használtam el, de még semmi.
2020. dec. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Szerintem probiotikumos hüvelykapszula is kéne. A gombaellenes kezelésektől 4-5 óra távolságban napi 1-2-t fel kéne dugni, illetve a kapszulából a port szétkenni kívülről. És valószínű az is jót tenne, ha 1-2 hónapig szednél probiotikumot belsőleg.
2020. dec. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm, a Lactinelle elvileg erre jó, de az orvos szerint csak a Macmiror kúra után kezdjem el..szerinted próbáljam meg feltenni már az előtt is?
2020. dec. 12. 21:32
 9/20 anonim ***** válasza:
Nincs értelme, mert a visszavitt jó baktériumok is kiírtja a Macmiror.
2020. dec. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig próbáld ki. Azért írtam a 4-5 óra különbséget, mert akkor a jó baktériumot talán nem irtja ki teljesen. Tudom én is utánaolvastam, nem javasolták közben, csak a gombaellenes kezelés után, de én kipróbáltam és nekem bevált, ezzel a módszerrel, tehát gombaellenes kezelés és 4-5 órás időintervallumon túl laktobacilus és max. 3 nap alatt elmúlt a gombám. Amikor probiotikumot kell adni a kisgyerekeknek vagy magunknak antibiotikumkúra idején, akkor is azt mondják, hogy teljen el 4-5 óra a probiotikum és az antibiotikum bevétele között, én innen vettem az ötletet. Nekem bevált.
2020. dec. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!