Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem múló hüvely viszketessel...

Nem múló hüvely viszketessel nőgyógyászhoz vagy bőrgyógyászhoz menjek?

Figyelt kérdés
A nőgyógyász bakteriális-gombas huvelygyulladassal kezelt pár hétig, elvileg kórokozó már nincs a huvelyben, de a külső viszketés sajnos nem múlt el, ha hozzáér a bugyi, egyből megőrülök, más tünetem nincs. Szteroidos krémmel kenem, ettől picit jobb, de még mindig nagyon kellemetlen. Másik orvoshoz szeretnék elmenni, de nem tudom, nőgyógyász vagy a bőrgyógyász lenne alkalmasabb, aki kimondottan a viszketesre tudna gyógyírt.
2020. dec. 23. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
próbáld meg első körben lecserélni a mosószert/öblítőt, hátha allergiás vagy rá. esetleg a teljes bugyiparkot pamutra (bár lehet, hogy most is az van..)
2020. dec. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, csak pamutot használok, mióta ez fennall. Úgy érzem, még mindig gomba, legalábbis nem tudok elképzelni mást.. még egy sima canestent talán megpróbálok, aztan elmegyek orvoshoz, csak nem tudom, melyik lenne jobb. Maganhoz akarok, így fontos lenne döntenem.
2020. dec. 23. 13:04
 3/6 A kérdező kommentje:
Ki szeretném kezeltetni minél hamarabb, mert táncos vagyok és nem maradhatok így..
2020. dec. 23. 13:10
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
értem, én a nőgyógyászra szavaznék. (a gomba ritka makacs tud lenni..)
2020. dec. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

mindenképp nőgyógyász! ha candida akkor lehet az étkezésben is kell változtatnod,hogy ne térjen vissza. esetleg válts dokit ha a mostani nagyon nem tud segíteni

jobbulást!:)

2020. dec. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2020. dec. 23. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!