Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meg fog jönni? SOS

Meg fog jönni? SOS

Figyelt kérdés

30 kg-os fogyas után kimaradt a havim.. sajnos túl keveset ettem stb. Kb 2 évig nem volt meg.

Aztán elkezdtem rendesen enni, kevesebbet tornaztam.

Majd Elmentem nogyogyaszhoz ahol azt mondta az orvos hogy várjunk még egy kicsit és ha nem rendeződik akkor teszünk valamit. (Minden labor eredményem megfelelő volt, nem talált semmit gondot).

Rá 2 hónapra szerencsére megjött.

Szoval előző hónapban volt az első a kimaradás óta, de most mar 30. Nap van a ciklusból és még nincs semmi..

szerintetek csak az lehet a háttérben hogy késik? Nagyon aggódok ...



2021. febr. 7. 17:00
 1/7 A kérdező kommentje:

Elnézést kimaradt:

22/L

2021. febr. 7. 17:00
 2/7 Angel3000 ***** válasza:
100%
Kedves kérdezô! Ilyen nagy fogyàs utàn nem csoda, hogy bekavart a menstruàciòdba! Ha nem volt semmi baj, akkor nem kell izgulnod, meg fog jönni idövel! Valòszinû, hogy vérszegény vagy, azért akadozik a havid! Nem àrtana egy Vas (ferrum) kuràt csinàlnod! Tovàbbà Lady Ciklus teàt javaslom,- helyre hozza az ilyen jellegû problémàt! Minden jòt!
2021. febr. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy azonnal rendeződik, de a 30-35 nap még bőven normális. Ha védekezés nélkül szexelsz, akkor érdemes tesztelni.
2021. febr. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

#3 nem volt aktusom az utóbbi 2,5-3 hónapban, es januárban ugye meg is volt. Terhes nem lehetek.

2021. febr. 7. 18:03
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nincs miért aggódnod, 2 éve nem menstruáltál, nem tudhatod milyen a ciklusod, illetve nem lenne csoda, ha nem áll rögtön vissza.
2021. febr. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne izgulj most újra indul a tested. Nekem félévente át áll teljesen mióta hasonló kilót leadtam. Olyankor a 38-40.napon jön meg.

Ne stresszelj csak rosszabb.

Igyál citromfű teát megnyugtat 😊

2021. febr. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6# akkor te is hasonló helyzetben voltal a sulyleadas miatt?

Nagyon remelem, hogy nekem is megjön majd a napokban.


A citromfű teat vicces hogy most mondtad, pont tegnap vettem 😊

2021. febr. 8. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!