Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fájhat? Attól, hogy...

Mitől fájhat? Attól, hogy megvan? Ugye nincsen valami csomó vagy daganat?

Figyelt kérdés

17éves lány vagyok, és 2 napja jött meg a menstruációm.

Pontosan meg minden.

De a bal hónaljamnál a mellem tövében úgy fáj, zsibbad néha, meg mintha meg lenne dúzzadva. Meg a szívem is fájt.

Tapogattam, nem éreztem semmit. Anyumnak is mondtam hogy tapintsa ki, mert meg vagyok ijedve. De ő sem érzett semmi csomót meg semmit.

De annyira megvagyok ijedve, úgy fáj.


2010. aug. 16. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom szőrteleníted, lehet attól is, de igazából néha nekem is így "begyullad". nincs bajod nyugi, el fog múlni
2010. aug. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen borotválom. de nekem nem a hónaljam fáj hanem a mellem a hónaljam alatt az a lágy rész.
2010. aug. 16. 16:41
 3/7 anonim ***** válasza:
igen mensikor nekem is fáj,nyugodj meg:)
2010. aug. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekem is szokott, de elfog múlni nyugodj meg:)
2010. aug. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát nem akarlak megijeszteni de ha zsibbad a bal oldal és még a szíved is fáj akkor ott a szíveddel van a baj. Magas vérnyomás, szívinfarktus...bármi lehet. Szerintem menj el vele orvoshoz. A menstruáció max azt okozhatja hogy feszül a melled de attól nem zsibbadsz és nem fáj a szíved.
2010. aug. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

csak úgy megvagyok ijedve, mert mindig legrosszabbra gondolok, meg van bennem egy kis hipohonderség is:(

Már voltam EKG-n, de semmi... a vérnyomásom is jó.

2010. aug. 16. 16:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok

Hát akkor nem tudom mitől lehet ha már voltál orvosnál. Nem lehet hogy valami miatt nagyon idegeskedtél vagy izgulsz?! Próbálj megnyugodni és majd elmúlik. Néha én is túlzásba viszem az ilyeneket de ha nem gondolok rá és nem magyarázom be magamnak akkor minden oké :)

2010. aug. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!